TV: Najważniejsze elementy stron zapisu Landing Page + NARZĘDZIA i BONUS

Z naszego zeszłotygodniowego video (jeśli nie widziałaś, kliknij TUTAJ) wiesz już, jaki jest najważniejszy element reklamy na Facebooku. Z poniższego nagrania dowiesz się, jakie elementy powinna mieć skuteczna strona zapisu. Jest to jeden z elementów, na który warto kierować swoje reklamy. W związku z tym, warto abyś wiedziała, co dokładnie taka strona ma zawierać. A co istotne – podpowiem Ci także, w jaki sposób w 5 minut taką stronę zapisu stworzyć.

Do czego Ci strona zapisu?

Po to, abyś generowała listę adresów mailowych. Ona ma Ci posłużyć do zebrania publiczności na Twój webinar, do słuchania podcastów, utrzymywania zainteresowania Twoim blogiem… NO I PRZEDE WSZYSTKIM – do sprzedaży!

W video podaję aż 6 narzędzi, które pomogą Ci generować skuteczne strony zapisu. Zapraszam do obejrzenia.

Pod tym video znajduje się BONUS, który pozwoli Ci usystematyzować elementy potrzebne do reklamy na Facebooku. Zapraszam do oglądania i do pobrania .PDFa na samym dole strony.


Tworzyłaś już wcześniej strony zapisu? Puszczałaś na nie reklamy na Facebooku? A może chciałaś, ale w którymś momencie napotkałaś na problem? Jeśli tak było, pamiętaj, że możesz nam zadawać swoje pytania poniżej, w polu komentarzy. Na wszystkie odpowiadamy osobiście.

Koniecznie podziel się swoimi doświadczeniami, z przyjemnością rozwiniemy temat w komentarzach lub nawet w kolejnych video.


A teraz zapraszam Cię do pobrania BONUSA!

Poniżej znajduje się .PDF, który pozwoli Ci usystematyzować elementy, których potrzebujesz, aby Twoja reklama na Facebooku była jeszcze bardziej skuteczna.

2017-05-16T17:23:30+00:00

2 komentarze

  1. Wpadki sa najlepsze! Pokazuja czlowieka a nie pozera 😉 dzieki!!!

  2. Paulina Biernacka 2017-05-17 at 11:44 - Reply

    Bardzo ciekawe tematy postów, lecę czytać ten o reklamach facebookowych! 🙂

Nie krępuj się, dodaj KOMENTARZ

Loading...