TV: 5 powodów, dlaczego Twój biznes online KULEJE… I jak to zmienić?

W pierwszym roku tworzenia naszej marki embraceyourlife.pl nie szło nam najlepiej. Tzn, mimo wdrażania wszelkich strategii sprzedażowych, które stosujemy także teraz – nie widziałyśmy spektakularnych efektów.

Dopiero po kilku miesiącach pracy z naszymi emocjami i intencjami zrozumiałyśmy, gdzie leżał problem. Każda z nas miała do przepracowania kilka swoich własnych spraw i przekonań – stojących na drodze do sukcesu finansowego.

Wierzymy, że sukces może być trwały tylko przy łączeniu umiejętności twardych z rozwojem emocjonalnym i duchowym (nie mylić z religijnością). Sprawdza się to w naszym przypadku, w przypadku naszych mentorów oraz klientów, których w ostatnim czasie przyciągamy. Sprawdza się także w życiu wpływowych ludzi na całym świecie – żyjących według swoich najważniejszych wartości.

Właśnie dlatego dziś przesyłamy Ci nagranie, w którym poruszamy

5 powodów, dlaczego Twój biznes online kuleje… I jak to zmienić.

Przyjrzyj się temu, co w Tobie toruje jeszcze drogę do spełnienia marzeń i odblokuj to.Jak myślisz – czy są jeszcze inne powody, przez które obecnie Twój biznes online kuleje?

A może ostatnio poradziłaś sobie z tym wyzwaniem i masz jakieś przełomowe odkrycie, którym chciałabyś się podzielić z innymi?

Podziel się swoimi doświadczeniami w komentarzu.

Pozdrawiam,

Honorata

DOŁĄCZ DO NASZEJ OTWARTEJ GRUPY NA FACEBOOKU
EMBRACE YOUR BUSINESS MAP
ABY OTRZYMYWAĆ JESZCZE WIĘCEJ
WARTOŚCIOWEJ WIEDZY

 

DOŁĄCZAM DO GRUPY
2017-10-09T20:10:29+00:00

Nie krępuj się, dodaj KOMENTARZ

Loading...