TV: Najważniejszy element REKLAMY na Facebooku + BONUS

Czy zastanawiałaś się nad tym co tak naprawdę decyduje o skuteczności Twojej reklamy na FB?

Jest wiele elementów, które podczas ustawiania reklamy są istotne. Ale jest też jeden (moim zdaniem najważniejszy), który determinuje wszystko inne. To właśnie on decyduje o tym, czy pozostałe działania reklamowe przyniosą Ci efekty.

Większość osób skupia się detalach, grupie docelowej, tekście itd. I to jest bardzo dobre! Jednak… nie zapominaj aby na swój biznes i markę patrzeć z szerszej perspektywy. Na przykład perspektywy strategii na cały rok i celów, które sobie w tej strategii wyznaczyłaś. Twoja reklama na Facebooku powinna być do nich dostosowana, a element o którym mówię w video, jest istotnym czynnikiem Twojego sukcesu w każdej kampanii.

Pod tym video znajduje się BONUS, który pozwoli Ci usystematyzować elementy potrzebne do reklamy na Facebooku. Zapraszam do oglądania i do pobrania .PDFa na samym dole strony.


Czy korzystasz z reklamy Facebookowej?  Masz już odpowiednie opracowane miejsca do których odsyłasz z reklamy? A może to video pozwoliło Ci dostrzec kilka błędów, które warto będzie poprawić natychmiast?

Koniecznie podziel się swoimi doświadczeniami, z przyjemnością rozwiniemy temat w komentarzach lub nawet w kolejnych video.

A teraz zapraszam Cię do pobrania BONUSA!

Poniżej znajduje się .PDF, który pozwoli Ci usystematyzować elementy, których potrzebujesz, aby Twoja reklama na Facebooku była jeszcze bardziej skuteczna.

2017-05-09T12:46:46+00:00

One Comment

  1. MintElegance 2017-05-10 at 13:14 - Reply

    na pewno nie jednej osobie przyda się taka wiedza:)

Nie krępuj się, dodaj KOMENTARZ

WARTOŚCIOWE?

Będzie nam miło, jeśli się tym podzielisz:
Loading...