TV: Tego nie kupisz w kursie, a ma wpływ na Twoje efekty

Od 3 lat obserwuję rosnący trend na szkolenie się w zaciszu swojego pokoju, za pomocą kursów czy szkoleń online. Sama prowadzę firmę, która opiera dużą część swoich działań na realizowaniu szkoleń w formie online dla swoich klientów. Dzięki temu mam okazję rozmawiać i wymieniać doświadczenia dotyczące potrzeby rozwoju z osobami, które z kursów korzystają. Kiedy pytam ich jednak o najczęstsze problemy w podejmowaniu działania po lub w trakcie takiego szkolenia – zauważam, że to nie kurs i jego zawartość jest nieodpowiednia…

Czego nie możesz kupić w kolejnym kursie czy szkoleniu, a ma ogromny wpływ na Twoje efekty? Swoimi przemyśleniami dzielę się w dzisiejszym video.


 


Co jeszcze Ty dodałabyś do tej listy?

Podziel się swoimi spostrzeżeniami w komentarzu poniżej.

P.S. Apropo działania… Jeśli posiadasz spory zakres wiedzy w swojej dziedzinie i chciałabyś się nią podzielić z innymi – za pomocą swojego pierwszego (albo sto pierwszego) kursu online… Mam dla Ciebie praktyczny kawałek wiedzy o tym, jak możesz stworzyć taki kurs online w weekend lub szybciej. Szczególnie jeśli jesteś antytechniczna, ale naprawdę możesz i chcesz komuś pomóc dzięki swojej wiedzy.

Szczegóły znajdziesz klikając TUTAJ.

Pozdrawiam,

Honorata

2017-07-07T17:16:25+00:00

Nie krępuj się, dodaj KOMENTARZ

Loading...