100 pomysłów na kontent – w 3 zdaniach. A nawet w 1 zdaniu! To nie żart.

Jest to chyba jeden z najkrótszych naszych artykułów, ale jesteśmy przekonane zarazem, że i bardzo bardzo pomocny.

Zanim dojdziemy do meritum. Czy my tak na serio.

  • Nie 100 pomysłów. Być może, że nawet i poznasz 675 nowych pomysłów na bloga.
  • Mało tego – poznasz słowa klucze, którymi możesz się posługiwać przy pisaniu artykułu, czy użyciu hashtagów, promocji itp.
  • Mało tego – pomysły te nie uciekną Ci z głowy, ponieważ jednym kliknięciem zachowasz je wszystkie na długie długie lata. Chyba, że Twój komputer przejdzie okres gwarancyjny i nieco zawiedzie – ale to zostawmy już złośliwości rzeczy martwych

Nie ma co przedłużać.

Miło nam przedstawić fantastyczne narzędzie, którym jest:

Strona internetowa: www.answerthepublic.com

P.S. Nie przejmuj się, że jest ona w języku angielskim.

Ah i nie wystrasz się groźnie patrzącego na Ciebie Pana. Jest chyba z lekka zniecierpliwiony poszukiwaniami.

Co tu teraz musisz zrobić?

  •  Wpisz w dolnym pustym polu strony hasło, które kojarzy Ci się z Twoją firmą, marką, czy nawet hasła, których już używałaś przy pisaniu wcześniejszych postów.
  • Jeśli zależy Ci na polskiej wyszukiwarce, zaznacz w lewym dolnym rogu PL, zamiast EN, które wyświetla się automatycznie.

Z polskim jest jednak mały problem dotyczący odmiany słów, z którymi ta strona może mieć delikatny problem. Dlatego też, jeśli znasz angielski lub nie przeszkadza Ci korzystanie z Google Tłumacz, jeśli angielskiego nie znasz)- o wiele więcej wyników wyświetli Ci się po wpisaniu hasła właśnie w tym języku.

Co dalej?

  • Zostaniesz przekierowana na stronę z „pytaniami”, „propozycjami”, „słowami klucz” i nawet „porównywarką” dotyczącą tego jednego prostego hasła, którego użyłaś w wyszukiwarce tej strony.
  • Kopalnia pomysłów odkryta!
  • I tak – to wszystko możesz sobie zapisać. Wystarczy tylko, że klikniesz na Save w prawym górnym rogu, a później Download.

To naprawdę takie proste!

Teraz pozostało nic innego jak… zagospodarować czas na pisanie artykułów… ale to już inny temat.

Znalazłaś już swoje pomysły na kolejne posty? Pochwal się w komentarzu! Jesteśmy ciekawe Waszych wyników! ?

Chcesz rozwinąć swoją markę, zwiększyć skalę i zyski? Zerknij poniżej.

Mega Czarniecka,
Project Manager w embraceyourlife.pl

DLA POCZĄTKUJĄCYCH

STRATEGIA MARKETINGOWA Z KONSULTACJAMI

Dopiero co założyłaś fanpage i chcesz budować markę osobistą? To idealne miejsce, aby rozbujać Twoją markę. Możemy wziąć pod lupę Twoje dotychczasowe działania promocyjne i sprzedażowe, aby dać Ci wskazówki co dopracować, czego kompletnie nie robić lub czego robić więcej. Stworzymy dla Twojej marki strategię marketingową, dzięki której zaczniesz regularnie zyskiwać nowych klientów i zbudujesz społeczność. Wszystko po to, abyś mogła Twój pomysł traktować jak regularny biznes, a nie tylko chwilowe hobby.

WIĘCEJ

DLA ZDETERMINOWANYCH

MENTORING BIZNESOWY DOPASOWANY DO UMIEJĘTNOŚCI

Masz już pierwszych, zadowolonych klientów w swoim portfolio? Brałaś udział w różnych kursach o tym, jak budować społeczność na FB, jak promować się na Instagraime a może nawet wiesz już jak ustawiać reklamę (przynajmniej w podstawowej wersji)? Jeśli czujesz, że masz większy potencjał i chcesz wdrożyć kursy online albo dopracować obecną formę ich sprzedaży – tworząc stabilny model biznesowy – dobrze trafiłaś. Popracujemy z Tobą od 3 do 6 miesięcy, ze skupieniem na efektach. Pomijając pierdoły.

WIĘCEJ

DLA ZAAWANSOWANYCH

DOPRACOWANIE MODELU BIZNESU I ZWIĘKSZENIE SPRZEDAŻY

Sprzedajesz kursy, szkolenia lub usługi przez Internet regularnie? Masz powyżej 50.000 zł przychodu brutto rocznie (lub więcej) i ZDECYDOWANIE potrzeba Ci skoku kwantowego (o przynajmniej jedno zero) bo… Jesteś zestresowana, masz na sobie za dużą odpowiedzialność i zdecydowanie za mało czasu? Podczas współpracy uporządkujemy Twój model biznesowy, usuniemy zbędne rzeczy z kalendarza i listy produktów/ usług, zoptymalizujemy procesy, dopracujemy sprzedaż i cash flow. W jak najszybszym czasie.

WIĘCEJ