POCZEKAJ! ZANIM DOKOŃCZYSZ SWOJE ZAMÓWIENIE...

...Może zechcesz też popracować z nami głębiej
nad najważniejszym tematem,
czyli UWALNIANIEM TRUDNYCH EMOCJI
i osadzaniem w sobie tych wzniosłych? Zobacz video...

...Może zechcesz też popracować z nami głębiej nad najważniejszym tematem, czyli UWALNIANIEM TRUDNYCH EMOCJI i osadzaniem w sobie tych wzniosłych?
Zobacz video...

(Jedyny proces, dzięki któremu uzdrowisz największe traumy i rany przeszłości)

Zanim zaczniesz przerabiać szkolenie “22 dni do odbudowania relacji z energią pieniądza“, mamy dla Ciebie coś jeszcze…

Możemy pomóc Ci uzdrowić wiele obszarów Twojego życiajeśli spersonalizujesz swoje zamówienie i dodatkowo odważysz się wejść w proces uwalniania trudnych emocji i osadzania w sobie tych wzniosłych.

Właśnie tego chcemy Cię nauczyć w jednym z naszych najlepszych i najwyżej ocenianych szkoleń.

Jeśli ciężko Ci poradzić sobie z nadmiarem nagromadzonych, niskich energii,
skorzystaj pakietu i dołącz do ALCHEMII EMOCJI.

Szkolenie, które tutaj znajdziesz jest bardzo głębokim procesem pracy z emocjami. A dodatkowo – idealnym ROZSZERZENIEM szkolenia “22 dni do odbudowania relacji z energią pieniądza”, które już kupujesz. Cały pakiet pozwoli Ci przejść drogę z umysłu do serca.
 
Dlatego, jeśli zdecydujesz się skorzystać z tej jednorazowej propozycji – możesz mieć:
 
– praktyczny proces “ALCHEMIA EMOCJI” (o wartości 499 zł) za jedyne 140 zł
 
w pakiecie z niesamowitymi bonusami:
 
BONUS #1: mini-kurs “5 dni pracy z cieniem” (o wartości 89 zł)
BONUS #2: 6 autorskich medytacji prowadzonych (o wartości 69 zł)
BONUS #3: szkolenie: “Jak działa umysł?” (o wartości 79 zł)
BONUS #4: szkolenie: “Naucz się słuchać intuicji” (o wartości 70 zł)
 
+ zamawiane szkolenie “22 dni do odbudowania relacji z energią pieniądza” wraz z dostępem do zamkniętej grupy Facebook i BONUSÓW typu “Cash-flow”

CO DA CI UDZIAŁ W SZKOLENIU "ALCHEMIA EMOCJI"?

I co najważniejsze… Będzie Ci po prostu lżej.

Jak często trudne emocje, takie jak złość, depresja, apatia, poczucie winy czy stres przejmują nad Tobą kontrolę?

Ile razy zdarzyło Ci się przez to zadziałać przez pryzmat tych nagromadzonych emocji, a później żałować swoich decyzji?

Każdy z nas, przez zbyt intensywny styl życia i tendencje do nadmiernego analizowania czy kontroli, naraża się na dużą presję mentalną i emocjonalną.

Kiedy umysł jest przeładowany myślami, Twój mózg automatyczny zajmuje się ciągłym wypieraniem, negowaniem, podważaniem czy unikaniem trudnych emocji.

Energia (emocja), która nie miała szansy ZAISTNIEĆ, “ucieka” do ciała i przypomina o sobie, m.in. przez poczucie przemęczenia, niechęć, ból głowy, pleców, sztywne ramiona czy żuchwę.

Długotrwałe blokowanie emocji prowadzi do głębszych konsekwencji – jak różne choroby fizyczne, psychiczne czy niechciane doświadczenia – chociażby w sferze relacji z innymi czy w finansach.

Jeśli pragniesz głębokiej zmiany na poziomie duchowym, mentalnym i fizycznym (w materii), wejdź w alchemicznym proces pracy z emocjami. To szkolenie dosłownie pomaga w wielowymiarowym zdrowieniu.

ZAGADNIENIA, JAKIE PORUSZAMY
PODCZAS SZKOLENIA:

Duża część szkolenia oparta jest o pentagram emocji autorstwa Gerarda Athiasa – lekarza działającego w nurcie medycyny chińskiej i totalnej biologii. Łącząc tę wiedzę z własnym doświadczeniem i różnymi praktykami uwalniania, stworzyłyśmy 10-cio dniowy proces, dzięki temu w końcu zrozumiesz, jak emocje wpływają na ciało oraz jak można samodzielnie doprowadzić do zdrowienia przez uwolnienie (w konkretny sposób) niskich częstotliwości.

 • Emocje – czym one dla nas są, a czym nie są? Jak postępować z różnymi emocjami?
 • Dlaczego czasem umysł wcale nie chce puścić przeszłości, wciąż przywracając Cię na tory niewspierających schematów (oraz jak się w końcu z tego uwolnić)?
 • Jak pracować z umysłem, aby stworzyć most łączący do przestrzeni serca i bardziej otworzyć się na czucie, zamiast wypierania, podważania, zbywania, negowania czy naprawiania na siłę trudnych emocji?
 • Medycyna chińska i pentagram emocji oraz zagadnienia totalnej biologii – wszystko dla zrozumienia, jak emocje wpływają na ciało i jak pracować z trudnymi emocjami
 • EFT – metoda opukiwania (tapping) – poznasz uproszczoną wersję tej metody, dzięki czemu łatwiej Ci będzie uwalniać trudne emocje w codzienności
 • Skala wibracji emocji i metoda testu mięśniowego od Davida Hawkinsa – poznanie tych zagadnień pomoże Ci dotrzeć do tego, co skrywa przed Tobą Twoja podświadomość
 • Rola oddechu w czuciu i przepuszczaniu emocji przez ciało wg. Lowena – poznasz proste i skuteczne metody na uwalnianie złości i gniewu oraz na osadzanie w sobie odczucia przyjemności, radości i spokoju
 • Jak całą tę wiedzę zacząć stosować w praktyce, pośród różnych zadań i wyzwań codzienności?

ALCHEMIA EMOCJI to przede wszystkim praktyczne szkolenie. Zwróć więc uwagę na to, że ponad wskazanymi zagadnieniami, Twoim zadaniem będzie skupienie się na tym, aby faktycznie zastosować wskazane ćwiczenia i zobaczyć, jak one w Tobie pracują pomiędzy kolejnymi lekcjami.

Dzięki temu będziesz obserwować swoją transformację na bieżąco i będzie ona dla Ciebie namacalna. A gdy pojawią się trudniejsze momenty – będziesz mieć nasze wsparcie w zamkniętej grupie na Facebooku.

DOŁĄCZ DO ALCHEMII EMOCJI, SZCZEGÓLNIE, JEŚLI:

ALCHEMIA EMOCJI JEST TEŻ DLA CIEBIE, jeśli masz się całkiem dobrze ze swoimi emocjami, ale chcesz się nauczyć więcej o ludziach, wykorzystując tę wiedzę do pomocy innym.

CO DOKŁADNIE OTRZYMUJESZ W CENIE

995
197 zł brutto
 • video szkolenie: ALCHEMIA EMOCJI
 • szkolenie mp3.: 22 DNI DO ODBUDOWANIA RELACJI Z ENERGIĄ PIENIĄDZA
 • BONUS: mini szkolenie "5 DNI PRACY Z CIENIEM"
 • BONUS: 6 autorskich medytacji prowadzonych
 • BONUS: szkolenie "JAK DZIAŁA UMYSŁ?"
 • BONUS: szkolenie "NAUCZ SIĘ SŁUCHAĆ INTUICJI"
 • BONUS: plik "cash-flow" do pobrania
 • BONUS: lista sposobów na zarabianie więcej
 • BONUS: lista lektur uzupełniających
 • EKSTRA BONUS: zaproszenie do zamkniętej grupy na Facebooku

OPINIE O TYM SZKOLENIU

Warsztaty “ALCHEMIA EMOCJI” powstały z intencją wsparcia osób, które są przeładowane nadmiarem emocji i myśli – nie umiejąc sobie z nimi poradzić.

Chcemy takie osoby nauczyć, jak bez zbędnego “wysiłku” transformować emocje, uwalniać te trudne i osadzać w sobie te wzniosłe.

Z CZYM WYJDZIESZ PO SZKOLENIU?

FORMA SZKOLENIA

Przed Tobą 10-cio dniowy, praktyczny proces pracy z emocjami, wsparty 3 treściwymi lekcjami online, wraz z ćwiczeniami.

Dołączając do szkolenia, otrzymujesz dostęp do 3 lekcji VOD, podczas których krok po kroku przeprowadzimy Cię przez proces pracy z emocjami. Każda lekcja trwa ponad 2,5 godziny (łącznie to 7,5 godzin materiału szkoleniowego).

Naszą rekomendacją jest, aby przerabiać 1 lekcję nie częściej niż raz na 3 dni. Dzięki temu będzie to dla Ciebie prawdziwy i głęboki proces, podczas którego doprowadzisz do uzdrowienia i transformacji różnych aspektów swojego życia.

Przed Tobą 10-cio dniowy, praktyczny proces pracy z emocjami, wsparty 3 treściwymi lekcjami online, wraz z ćwiczeniami.

Dołączając do szkolenia, otrzymujesz dostęp do 3 lekcji VOD, podczas których krok po kroku przeprowadzimy Cię przez proces pracy z emocjami. Każda lekcja trwa 2,5 godziny (łącznie to 7,5 godzin materiału szkoleniowego).

Naszą rekomendacją jest, aby przerabiać 1 lekcję nie częściej niż raz na 3 dni. Dzięki temu będzie to dla Ciebie prawdziwy i głęboki proces, podczas którego doprowadzisz do uzdrowienia i transformacji różnych aspektów swojego życia.

WIĘCEJ O BONUSACH ZAWARTYCH W ALCHEMII EMOCJI

mini-szkolenie:
5 dni pracy z cieniem

(wartość szkolenia: 89 zł)

Dzięki temu szkoleniu oświetlisz najciemniejsze aspekty swojej osobowości i zrozumiesz lepiej to, co woła o Twoją uwagę. I co za tym idzie – będziesz mieć więcej spokoju, równowagi oraz zrozumienia dla swoich cieni.

nagranie webinaru:
Naucz się słuchać intuicji

(wartość szkolenia: 70 zł)

To szkolenie pomoże Ci zrozumieć, kiedy przemawia przez Ciebie głos serca a kiedy działasz i podejmujesz decyzje z ego. Dostaniesz też ciekawe ćwiczenia, które pomogą Ci rozwijać Twoją intuicję.

nagranie webinaru:
Jak działa umysł?

(wartość szkolenia: 79 zł)

To kompendium wiedzy o tym, jak działa umysł świadomy, podświadomy oraz ego. Dzięki temu szkoleniu jeszcze lepiej zrozumiesz mechanizmy, przez które dziś kręcisz się w kółko, przegrywasz lub tracisz. Dowiesz się też, jak wyjść z tego błędnego koła.

6 autorskich medytacji prowadzonych

(wartość szkolenia: 69 zł)

Zestaw tych medytacji będzie wspierał Twój proces pracy z emocjami i pomoże Ci szybciej uwolnić to, co jest to puszczenia. Dzięki nim poczujesz lepiej swoje ciało, zrelaksujesz się w pełni, połączysz z przestrzenią serca, uwolnisz stres i bardziej zaufasz sobie.

CO DOKŁADNIE OTRZYMUJESZ W CENIE

995
197 zł brutto
 • video szkolenie: ALCHEMIA EMOCJI
 • szkolenie mp3.: 22 DNI DO ODBUDOWANIA RELACJI Z ENERGIĄ PIENIĄDZA
 • BONUS: mini szkolenie "5 DNI PRACY Z CIENIEM"
 • BONUS: 6 autorskich medytacji prowadzonych
 • BONUS: szkolenie "JAK DZIAŁA UMYSŁ?"
 • BONUS: szkolenie "NAUCZ SIĘ SŁUCHAĆ INTUICJI"
 • BONUS: plik "cash-flow" do pobrania
 • BONUS: lista sposobów na zarabianie więcej
 • BONUS: lista lektur uzupełniających
 • EKSTRA BONUS: zaproszenie do zamkniętej grupy na Facebooku

FAQ

Szkolenie Alchemia Emocji posiada zupełnie inny materiał, niż szkolenia “Alchemia Przekonań” oraz “Alchemia Dobrostanu”.
W Alchemii Emocji w pełni skupiamy się na praktyce uwalniania emocji i osadzania w sobie tych wzniosłych.

Podczas swojego pierwszego zamówienia u nas, zakładasz konto kursanta (ustalasz swój login i hasło). Po zakupie masz dostęp do panelu kursów, w którym czekać na Ciebie będzie dostęp do szkoleń z zakupionego pakietu.
Logowanie do panelu odbywa się przez link https://embraceyourbusiness.pl/moje-konto/

Niestety, nie oferujemy podzielonych płatności w ramach tego szkolenia. Możesz jednak skorzystać z opcji tpay i wybrać płatność na raty za pośrednictwem ich portalu. Osobiście jednak rekomendujemy, aby na warsztaty zapisały się tylko osoby, które mogą sobie na to pozwolić finansowo. 

Tak, wystawiamy faktury VAT. Przy zakupie podaj NIP do faktury. Wyślemy ją do Ciebie mailowo.

© Copyright 2014 -2022

| Strona stworzona z pasji przez embraceyourlife.pl | Regulamin serwisu Polityka Prywatności

© Copyright 2014 -2022