SZKOLENIE ONLINE

BHP (współczesnej) SZEPTUCHY

Jesteś nauczycielem lub uzdrowicielem duchowym? Pracujesz z ludźmi holistycznie – przez poszerzanie ich świadomości, ruch, dotyk, słowo lub/i energię?

Jeśli tak, to szkolenie może Cię zainteresować.

Poznajmy się…

Sylwia Sikorska
& Honorata Lubiszewska

Choć jeszcze 2 lata temu uczyłyśmy głównie o marketingu w internecie – nasza podróż i doświadczenie w pracy z ludźmi zaprowadziły nas do miejsca głębokiego przebudzenia. Dziś embraceyourlife oddaje w pełni to, do czego każda z nas przywoływana była wewnętrznie od dawna. Zatem to właśnie tutaj uczymy ludzkim językiem o rozwoju duchowej natury człowieka. Możesz znać nas z podcastu WYSOKIE WIBRACJE lub z przekazów na kanale embraceyourlife.pl

Szkolenie BHP (współczesnej) SZEPTUCHY to zestaw wskazówek i lekcji, które same chciałybyśmy dostać wiele lat temu, rozpoczynając pracę 1:1 z klientami podczas sesji, czy później w postaci kursów z zakresu rozwoju duchowego. Zawierają one wiedzę o tym, jak zadbać o siebie, o swoją energię i o swojego klienta w perspektywie krótko i długofalowej. Po to, aby praca w służbie innym mogła dawać Ci satysfakcję i spełnienie, a jednocześnie rozwijać Cię przez wiele lat tego wcielenia. A Twoim klientom uświadamiać, jak ważnym towarzyszem ich podróży ku pogłębianiu świadomości jesteś.

Dołącz do listy oczekujących, aby poznać wszystkie szczegóły i przekonać się, czy to szkolenie jest dla Ciebie – nawet jeśli już wiele lat pracujesz z klientami. Jeśli masz w sobie dużo pokory, z pewnością znajdziesz tutaj coś dla siebie (także do uzdrowienia).