Duże cele oznaczają duże wyzwania

Słyszałaś już gdzieś takie powiedzenie, że:

Jeśli coś jest Tobie pisane, to przyjdzie bez większego wysiłku.

Brzmi znajomo?

Naszym zdaniem to zdanie może wprowadzać wiele początkujących ze swoją firmą osób, w błąd… W rzeczy samej, wierzymy, że tak właśnie jest, ale prawdziwy sens tego zdania odkryłyśmy dopiero 2 lata temu.

Do tamtego czasu myślałyśmy, że jeśli podejmujemy kolejny wysiłek zmian w kierunku rozwoju finansowego w naszej firmie i te zmiany nie przychodzą łatwo, to coś jest nie tak. Wierzyłyśmy, że skoro nie wychodzi, to znaczy, że mamy to zostawić i szukać innej drogi.

Bo skoro byłoby nam pisane, to przyszłoby bez większego wysiłku, racja?

NIE! ZUPEŁNIE NIE!

Duże cele oznaczają duże wyzwania.

Tego nauczyło nas ostatnie 2 lata działania w marketingu i ostatnie pół roku inwestowania w nieruchomości.

Jeśli dopiero zaczynasz i nie napotkałaś jeszcze na większe wyzwania, to znaczy, że Twoje cele nie są wystarczająco duże. Albo, że zamiast rozwijać się w kierunku nowych celów, skupiasz się już tylko na zapobieganiu, aby nie było gorzej.

Wyzwania, to część Twojego stylu życia – skoro zdecydowałaś się być na swoim!

I nie chodzi o to, aby Cię zniechęcać, tylko utwierdzić, że jest z Tobą wszystko w porządku. Jeśli masz wyzwania w swojej firmie i jej rozwoju, to znaczy, że podążasz w dobrym kierunku. Jak to możliwe?

Widzisz – kiedy zaczynasz z rozwojem swojej firmy, najpierw oswajasz się z faktem, że nie pracujesz już dla kogoś innego. W zależności od tego, jak zdeterminowana jesteś, to oswajanie się zajmie Ci więcej czasu, lub mniej.

Dopiero z czasem zaczynasz przekonywać się, ile potrzeba i jak to jest wypracować zysk 2x większy niż Twoja ostatnia pensja na etacie. Gdy już się tego nauczysz i dokonasz 2 albo 3 razy, nagle okazuje się to już nie być większym wyczynem czy wysiłkiem.
Rozumiesz, do czego zmierzamy?

Gdy już przekonasz się, że możesz wypracować zysk rzędu 50 tysięcy miesięcznie, dopiero za którymś razem będzie Ci to przychodziło bez większego wysiłku i wyzwań.

Chcemy abyś pamiętała, że pracując nad rozwojem swojej marki nie powinnaś unikać dużych wyzwań.

Jeśli chcesz być w tym wyjątkowym 1% osób cieszących się spokojem ducha, wolnością czasu i wyborów – oraz możliwością zmiany czyjegoś życia na lepsze – musisz po to pójść, bo samo do Ciebie nie przyjdzie.

Marzysz o takiej wolności? To mamy ważną wiadomość. Droga do niej nie jest łatwa i nie prowadzi z górki.

W rzeczy samej, będziesz po drodze napotykała kamień za kamieniem, stopień za stopniem i ścianę za ścianą. A kiedy będziesz przez nie przechodziła po kolei, zrozumiesz, że za każdą kolejną czeka nowy widok i nowa perspektywa.

Przekonasz się też, że po każdym upadku masz aż 3 wyjścia:
Poddać się.
Upadać dalej.
Albo przystosować strategię do obecnych warunków.

Im częściej zaczniesz pracować nad strategią, tym szybciej odkryjesz, że nagle rzeczy, które były kiedyś wyzwaniem, teraz są błahostką. I nagle 50.000 zł miesięcznie stanie się rutyną. Sukces to nowa codzienność.

Codzienność, na którą zapracowałaś. Po to, aby zaczęło przychodzić bez większego wysiłku. Ma to dla Ciebie sens?

Kiedy natrafisz na jakieś wyzwanie, to czy myślisz sobie, że to znak, aby zmienić kierunek i to nie jest dla Ciebie, czy zmieniasz jedynie strategię ze świadomością, że za rogiem czeka nowa perspektywa?

Z pozdrowieniami,

Sylwia


POTRZEBUJESZ WSPARCIA W ZAKRESIE SPRZEDAŻY TWOJEJ WIEDZY, ROZWIĄZAŃ I USŁUG PRZEZ INTERNET?
POTRZEBA CI MOTYWACJI I MENTORA,
KTÓRY NAKIERUJE CIĘ NA KONKRETNĄ STRATEGIĘ?

DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY EMBRACE YOUR BUSINESS MAP

DOŁĄCZAM DO GRUPY
2018-04-30T17:23:59+00:00

Nie krępuj się, dodaj KOMENTARZ

BEZPŁATNA SERIA VIDEO DOSTĘPNA
DO 4 LISTOPADA!

Warsztat online dla osób przedsiębiorczych, które wierzą, że poza 5-cioma zmysłami istnieje znacznie większy świat, rządzony prawami natury – i są otwarte zgłębiać jego tajemnice.

Loading...