DOSTĘP DO SZKOLENIA JUŻ SIĘ ZAKOŃCZYŁ

JAKIE ZAGADNIENIA PORUSZYMY?

Szkolenie w formie webinaru będzie miało przede wszystkim praktyczny wymiar. Podamy podczas niego kilka aspektów, które warto wdrożyć podczas pracy z klientem. Pod koniec prezentacji przedstawimy Ci agendę kompletnego szkolenia online “BHP (współczesnej) SZEPTUCHY”, zapraszając do rejestracji.

  • Przedstawimy dość szeroką perspektywę i podejście do tematu ataków energetycznych.

  • Poruszymy różne aspekty i wymiary pracy z energią w kontekście służenia innym.

  • Podamy kilka wartych uwzględnienia zasad BHP klienta w pracy z energią

  • Poruszymy temat pułapek, w jakie może wciągać Cię duchowe ego w pracy z klientem.

  • Powiemy, co przeszkadza w rozwijaniu swoich intuicyjnych darów.

  • Zaprosimy Cię na koniec do udziału w pełnej  wersji szkolenia online: BHP (współczesnej) SZEPTUCHY

Poznajmy się…

Sylwia Sikorska
& Honorata Lubiszewska

Choć jeszcze 2 lata temu uczyłyśmy głównie o marketingu w internecie – nasza podróż i doświadczenie w pracy z ludźmi zaprowadziły nas do miejsca głębokiego przebudzenia. Dziś embraceyourlife oddaje w pełni to, do czego każda z nas przywoływana była wewnętrznie od dawna. Zatem to właśnie tutaj uczymy ludzkim językiem o rozwoju duchowej natury człowieka. Możesz znać nas z podcastu WYSOKIE WIBRACJE lub z przekazów na kanale embraceyourlife.pl

VOD: “Jak zarządzać swoją energią, pracując z innymi?” to szkolenie wprowadzające do pełnej wersji procesu online: BHP (współczesnej) SZEPTUCHY. Szkolenie dla Szeptuch i Szamanów to zbiór naszych doświadczeń, obserwacji i wglądów, w pracy z klientami podczas sesji czy szkoleń online w zakresie rozwoju duchowego. Zawierają one wiedzę o tym, jak zadbać o siebie, o swoją energię i o swojego klienta w perspektywie krótko i długofalowej. Po to, aby praca w służbie innym mogła dawać Ci satysfakcję i spełnienie, a jednocześnie rozwijać Cię przez wiele lat tego wcielenia. A Twoim klientom uświadamiać, jak ważnym towarzyszem ich podróży ku pogłębianiu świadomości jesteś.