Znasz program X-Factor?

Poszukuje się w nim osób, które mają w sobie “TO COŚ”, bez względu na to, czym się zajmują, np: śpiew, taniec, gimnastyka, rozrywka i wiele innych.

Czym jest ten Faktor X konkretnie w danym człowieku?

To jest coś, co sprawia, że chcemy niektórych słuchać lub oglądać z przejęciem, uwagą i zaangażowaniem. Jest to nie tylko zespół cech lub umiejętności – ale przede wszystkim ten złoty składnik potwierdzający odbiorcom, że ktoś robi coś z pasji, wierzy w to z całego serca i kocha – wspierając działanie pozytywnymi emocjami.

Jeśli na scenie staje osoba, która np. śpiewa z głębi serca, to po prostu się to czuje. Nawet nie musi to być osoba, która posiada genialnie opanowaną technikę. Po prostu porywa widzów jej ekspresja, interpretacja, przekaz niewerbalny, emocjonalność, autentyczność.

Faktor X istnieje również w sprzedaży online!

Kiedy niektóre z Was pytają nas, co jeszcze mogą zrobić, aby zyskiwać więcej klientów online, często zaczynamy tę otwartą rozmowę, która zaczyna się od pytania:

“Czy wierzysz w to, co robisz dla innych?”

Jeśli zadałyśmy Ci kiedykolwiek to pytanie, możesz mieć pewność, że nie jest ono zadane przypadkowo. Najczęściej pada ono dlatego, aby wydobyć z Ciebie te przekonania, które nie wspierają Ciebie samej na drodze do skutecznej sprzedaży.

Te osoby, którym się najlepiej powodzi pod naszym okiem, mają w sobie niezachwianą wiarę i przekonanie, że to, co dostarczają jest potrzebne i słuszne. Że pomogło nie tylko im, ale może pomóc także tysiącom innych osób.

Bardzo często okazuje się, że nie jest istotne to, czy materiały albo narzędzia tych osób są dopracowane w 100%. Albo czy w obszarze ich działalności jest duża konkurencja. Ważne, kim są te osoby.

Czy masz 100% przekonanie do tego co oferujesz?

Czy czujesz, że właśnie to jest najbardziej adekwatnym rozwiązaniem problemów dla innych?

Czy w to wierzysz?

Czy jesteś w stanie stanąć za tym całą sobą?

To właśnie tworzy Twój Faktor X i pozwoli Ci sprzedawać naturalnie – poza wszelkimi technikami sprzedaży. Dzięki temu zniknie stres i ciśnienie na konieczność sprzedaży dla przetrwania. W ich miejsce pojawi się radość z tego, czym się dzielisz i skupienie na drugim człowieku.

Wiemy to z własnego doświadczenia i obserwacji naszych klientów, którzy byli wystarczająco otwarci i pokorni, aby przejść tę drogę – zyskując Faktor X.

Po tym jak same nauczyłyśmy się wielu technik sprzedaży, bardzo szybko zrozumiałyśmy, że kolejnym zadaniem jest się ich oduczyć. To nie techniki NLP sprawiają, że sprzedajemy. To nasze przekonanie, wiara w moc i jakość tego, czego uczymy pozwala nam podpisywać największe umowy w dresach albo z innego końca świata.

Zapytaj Twoich klientów, co sprawiło, że kupili od Ciebie. A później rób tego więcej 🙂

DOŁĄCZ DO NASZEJ OTWARTEJ GRUPY NA FACEBOOKU
EMBRACE YOUR BUSINESS MAP
ABY OTRZYMYWAĆ JESZCZE WIĘCEJ
WARTOŚCIOWEJ WIEDZY

 

DOŁĄCZAM DO GRUPY