Jak możesz nauczyć się skutecznie wykorzystywać Instagram do promocji swojej marki?

Jak możesz nauczyć się skutecznie wykorzystywać Instagram do promocji swojej marki?

Przez ostatnie dwa weekendy miałyśmy przyjemność poprowadzić Kobiece Warsztaty Marketingowe. Edycja: Instagram dla 3 grup kobiet (+ jednego rodzynka), które wykazały się refleksem i zarezerwowały swoje miejsce.

Z niecierpliwością wyczekiwałam tych spotkań. Dlaczego? Po pierwsze wiedziałam, że na warsztatach pojawią się kobiety pełne pasji, które tworzą niesamowite rzeczy. I nie myliłam się.

Pojawiły się kobiety, które realizują tak ciekawe projekty zarówno w niszach nam znanych jak i mniej znanych, jak chociażby tworzenie ścian ze sztucznych kwiatów na specjalne okazje. Naprawdę piękne.

Co dla mnie było najważniejsze w obcowaniu z nimi, to ten zaraźliwy entuzjazm z jednej strony, a z drugiej czyhający niczym upiór w horrorze, brak pewności siebie lub swojej wartości. Mogłyśmy poznać je trochę bliżej i przysłuchując się temu co opowiadają i z czym się zmagają, szukać rozwiązań, które pozwolą im na postawienie kolejnego kroku w działaniach.

Dlatego tak bardzo lubię poznawać dziewczyny, które się od nas uczą. A właśnie warsztaty, czy webinary warsztatowe są do tego świetną okazją. Ile historii zostało opowiedzianych podczas tych 3 godzin spędzonych we wspólnym gronie…. Ile też inspiracji mogłyśmy przekazać, wiedzą tylko te, które były z nami.

Tematem naszych spotkań warsztatowych był Instagram i jego możliwości w promowaniu się w internecie.

Myślę, że jednym z najcenniejszym dla nas komentarzy był komentarz Marty, która stwierdziła, ze szkoliła się u wielu osób, także za granicą, ale nigdzie nawet za pieniądze nie dostała takich konkretów.

Lubię to! Ponieważ właśnie na tym nam zależy: dawaniu konkretnej wiedzy, której możesz użyć w swoim biznesie i obserwować dodatnie efekty.

Już po pierwszych warsztatach otrzymałyśmy parę cennych sprawozdań z działań uczestniczek.

Pozwól, że przytoczę dwa z nich:

Natalia Belowska, która brała udział w pierwszych warsztatach i przysłała swoje efekty po tygodniu napisała:

Niecały tydzień po szkoleniu – było mniej niż 50 a jest 500 🙂

 

instagram przykład

 

Małgosia Wawrzyniak przesłała nam dokładny przebieg pozyskiwania obserwujących metodą, której uczymy podczas warsztatów. Poniżej załączamy grafikę.

 

IMG_1760

A to dopiero początek!

Dlaczego dzielimy się wiedzą?

Bardzo zależy nam na tym, aby nauczyć kobiety korzystać z Instragramu (w tym przypadku, choć ogólnie z możliwości promocji w Internecie) w odpowiedni sposób. Tak by poświęcony na to czas nie poszedł na marne i by przyniósł jak najlepsze rezultaty.

Ponieważ podczas warsztatów możemy zaprosić jednorazowo tylko 10 osób, postanowiłyśmy znaleźć sposób na to, by pomóc większej ilości kobiet, które chcą nauczyć się jak korzystać z Instagramu do promocji swojej marki, usług, produktów.

Tak powstała idea zorganizowania webinaru. Więcej o nim możesz dowiedzieć się klikając TUTAJ.

Życzę powodzenia w twoich działaniach promocyjnych.

Sylwia
embraceyourlife.pl

 

2016-04-19T10:42:24+00:00

Nie krępuj się, dodaj KOMENTARZ

WARTOŚCIOWE?

Będzie nam miło, jeśli się tym podzielisz:
Loading...