TV: Jak Cię widzą, tak Ci płacą. Zweryfikuj, jak widzą Cię Twoi odbiorcy.

Czy masz pewność, że komunikujesz swoje treści (w mediach społecznościowych, w ofertach, na blogu, w podcastach, LIVE’ach i video) w taki sposób, aby przyciągać swoich najbardziej wartościowych klientów?

Czasem tak bardzo staramy się przyciągać klientów, że nie dbamy o to, co można wyczytać między wierszami. Wydaje nam się, że piszemy i mówimy jedno – ale okazuje się, ŻE WYCZYTAĆ MOŻNA COŚ ZUPEŁNIE INNEGO.

Jaki jest Twój niewerbalny komunikat do odbiorców i potencjalnych klientów? Czy na pewno trafiasz nim w 100% do tych, których chcesz przyciągać? Zobacz, jak to zweryfikować w poniższym video.

Bo w końcu… Jak Cię widzą – tak Ci płacą. Zgadzasz się?


Czy komunikujesz swoim odbiorcom to, co powinni wyczytać pomiędzy wierszami, czy może jednak Twój komunikat jest niepełny?

Jeśli potrzebujesz naszego wsparcia w analizie Twojego dotychczasowego komunikatu w celu pozyskiwania większe ilości klientów – napisz do nas bezpośrednio na maila: kontakt@embraceyourlife.pl

Pozdrawiam,

Honorata Lubiszewska

DOŁĄCZ DO NASZEJ OTWARTEJ GRUPY NA FACEBOOKU
EMBRACE YOUR BUSINESS MAP
ABY OTRZYMYWAĆ JESZCZE WIĘCEJ
WARTOŚCIOWEJ WIEDZY

 

DOŁĄCZAM DO GRUPY
2018-03-19T11:29:49+00:00

Nie krępuj się, dodaj KOMENTARZ

BEZPŁATNA SERIA VIDEO DOSTĘPNA
DO 4 LISTOPADA!

Warsztat online dla osób przedsiębiorczych, które wierzą, że poza 5-cioma zmysłami istnieje znacznie większy świat, rządzony prawami natury – i są otwarte zgłębiać jego tajemnice.

Loading...