Konkurencja nie istnieje. 

Tym mottem kierujemy się już od dwóch lat. I wiesz co? O wiele milej buduje się biznes, który oparty jest nie tylko na pasji, misji i przekonaniach, ale także pełen pozytywnych intencji w stosunku do innych.

Od ponad 6 lat zajmuję się marketingiem internetowym. W tym czasie wiele osób próbowało zaistnieć w tej branży, spostrzegłszy, że jest to nowy trend na którym można zarobić.

Ja, a teraz także My, jako Embrace, po prostu uśmiechamy się i robimy swoje.

Dlaczego uważamy, że konkurencja nie istnieje?

Ponieważ nawet jeśli ktoś zaczął uczyć kilka lat po nas tej samej tematyki – tak było na przykład z kursami dotyczącymi Facebook – to i tak wiem, że każdy ma swoich odbiorców. Znamy swoje mocne strony. Wiemy, że mamy specyficzny język, którego nie można podrobić. Że tłumaczymy wszystko w charakterystyczny sposób, który pasuje naszej grupie docelowej. I to jest nie od podrobienia.

Ty także masz niepowtarzalny styl.

Dlatego nie mamy problemu z tym, aby udostępniać naszego bloga czy fanapge innym.

Nie kasujemy wartościowych komentarzy ludzi zajmujących się marketingiem. Po prostu nie boimy się, jesteśmy świadome, że…

Jeśli więc prowadzisz jakiegoś bloga, fanpage, grupę, to porzuć obawy  o tym, że wkładasz w to tyle pracy, a ktoś może Ci coś zabrać. Myśl o ludziach dla których to robisz i o tym, żeby wszystko co pojawia się od Ciebie, czy gościnnie, dawało im wartość.

Dla każdego starczy klientów! 

Tak dokładnie. Ponieważ inaczej dostarczamy tę samą wiedzę, mamy innych odbiorców. A nawet jeśli czasem tych samych, to raz podszkolą się u nas, a raz u Ciebie.

Ponad to jeśli ktoś uważa, że robi dobrą robotę. Że daje super wartość. To nie  boi się, że jego społeczność odejdzie.

Dlaczego? Bo wie, że ma świeżą, aktualną i nie skopiowaną wiedzę. A więc nie musi kasować komentarzy na niby ogólnie dostępnej grupie, za płaszczykiem miłego uśmiechu i dostępności.

Konkurencja nie istnieje także dlatego, że kiedy masz głowę pełną pomysłów, nie masz czasu się jej przyglądać – po prostu robisz swoje na 100%.

Kiedyś przejmowałyśmy się tym, że ktoś skopiował nasz pomysł. Dziś zupełnie nas to nie obchodzi.

Fajnie jest inspirować ludzi i dzielić się z nimi wiedzą. Po to same się szkolimy i rozwijamy.

W tym wszystkim ważne jest: serce, misja, pasja i cel oraz osobowość, której nie da się podrobić. Plus jedna ważna rzecz – świadomość tego dokąd zmierzasz. Jaka jest wizja tego co tworzysz na minimum 10 lat do przodu. Tego nikt nie skopiuje.

A więc rób swoje. Skup się na działaniu. Nie oglądaj się za siebie, ponieważ wtedy łatwo jest zejść z kursu.

Wszystkiego co najlepsze

Embrace Your Life