Spełnienie.

To słowo i jego znaczenie wracają do mnie zawsze kiedy poświęcam choć 10 -15 minut w ciągu dnia na ustalenie swoich intencji.

Siadam i zadaję sobie pytanie:

Jak dziś chcę się czuć i co mogę zrobić, aby czuć się w ten sposób?

SPEŁNIENIE jest odpowiedzią, a codziennie wyznaczane zadania i realizowanie ich zaraz po powrocie do mojej intencji, prowadzą mnie do tego poczucia.

Czasem jeszcze na mojej drodze pojawiają się ludzie którzy mówią mi, że nie znam życia.

Że nie znam realiów.
Że to udawane.
Że unikam zobaczenia czegoś ważnego.
Próbują wmówić mi swój stan, w którym życie jest trudne.
Pełne problemów.
Cierpienia.
Trudnych relacji.
Wypalenia.
Stresu.
Wiecznego gonienia za pieniądzem.

I jeśli oni wybierają tak żyć, to nic mi do tego. Już nie zbawiam. Idę dalej.

Jeśli sama spotykasz na ścieżce takich ludzi i co gorsza – zaczynasz myśleć, że może jednak z Tobą coś jest nie tak i faktycznie nie znasz życia – wróć do ustalenia jasnych intencji dla swojej ścieżki.

Wróć do siebie. W sobie znajdziesz spełnienie, spokój, szczęście i równowagę.

Jasne, że życie to sinusoida. Ale w Twoim własnym, wewnętrznym domu – nikt poza Tobą nie ma prawa rządzić tym, w co wierzysz.

***

Jeśli Twoją misją jest służyć innym – cudownie. Zanim jednak dojdziesz do momentu odnalezienia wolności w tej misji, sama musisz nauczyć się służyć sobie. Przez codzienną praktykę świadomego podejścia do zarządzania swoim stanem ducha.

Z podejściem, w którym kultywuje się pracę i zarabianie jako wieczną walkę (typu „Ciśniemy do przodu!”) – po paru dniach opadniesz z sił. Nie mówiąc już o chęci do wspierania innych.

Tak samo jak Twój biznes potrzebuje codziennych powtarzalnych procesów, abyś mogła zwiększać zyski, tak samo Ty dla siebie personalnie potrzebujesz powtarzalnych procesów, które utrzymają Twoje wibracje na wysokim poziomie.

Więc jeśli w biznesie cyklicznie (dziennie, tygodniowo lub miesięcznie) robisz:

– wpisy
– webinary
– podcasty
– nagrania video
– live w grupie lub na fanpage

I robisz to, aby utrzymać lub zwiększyć poziom przychodów… Tak samo potrzebujesz cyklicznie (codziennie, tygodniowo i miesięcznie) wzmacniać się wewnętrznie, np. przez:

– medytację
– odpoczynek
– relaksację
– ustalanie intencji
– spotkania z ludźmi, którzy myślą i czują podobnie
– naukę z mentorem lub coachem

Dzięki temu poznasz siebie samą lepiej i będziesz świadomie tworzyła świat dookoła Ciebie.

A ten, kto powie Ci, że nie znasz życia – pójdzie swoją drogą.

***

Przy okazji – oznacz osobę, która zawsze pomaga Ci wrócić na odpowiednie tory. Niech wie, że doceniasz jego/ jej wsparcie.

Cudowności
Honorata

P.S. Jeśli chcesz podjąć konkretne działania strategiczne dla rozwoju Twojej marki przy naszym wsparciu, napisz do nas na na [email protected] Po szczegóły kliknij też poniżej.