Dokładnie wczoraj zdałam sobie sprawę, że mijają właśnie 3 lata odkąd zaczęłam zmieniać swoje życie, realizując swoje pasje i marzenia. Zaczęło się od książki – prawdopodobnie bardzo dobrze Ci znanej – SEKRET.

Ale nie o tej książce mówię w dzisiejszym video.

Są takie lektury, które przyciągnęły mnie do siebie jakąś magiczną mocą. Wierzę w to, że wszystko do naszego życia przychodzi do nas w odpowiednim czasie – w czasie, w którym jesteśmy gotowi na otrzymanie danej rzeczy lub doświadczenia. Dokładnie tak samo było z książkami, o których mówię w nagraniu poniżej.

Jeśli więc widzisz dzisiaj to video, to nie uznawaj tego za przypadek. Nie ma przypadków. Wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Nie musisz go znać od początku. Nie musisz go nawet rozumieć. Ważne, abyś przyjmowała to, co do Ciebie przychodzi, z wdzięcznością.

Czytałaś te pozycje? A może ich lektura jest dopiero przed Tobą?Z pewnością sama masz na swoim koncie przeczytanie i wprowadzenie w życie wielu porad z Twoich ulubionych książek. Podziel się ich tytułami w polu komentarzy poniżej.

Odwiedź też nasz fanpage i tam zostaw kilka tytułów – nigdy nie wiesz, kto z nich skorzysta i jak przez to zmieni się jego/ jej życie.

Ściskam

Honorata

P.S. Na naszym instagram stories na @embraceyourlife.pl podzieliłam się bardzo osobistą historią o swojej traumie związanej z wystąpieniami. Może Cię to zainspiruje, więc zajrzyj też tam, bo już jutro po południu ta historia zniknie.