Jeśli rozpoczęłaś biznes online z nadzieją, że on pomoże Ci zarabiać miliony bez konieczności sprzedawania przez Ciebie “osobiście”, to musimy Cię zmartwić. To się nigdy nie wydarzy.

Marketing i promocja swojej marki online nie zdejmuje z Ciebie odpowiedzialności za wyniki sprzedażowe. Chcesz mieć zadowalające efekty finansowe = musisz sprzedawać. Jaką formę sprzedaży wybierzesz, to zależy od Ciebie. Możesz dopinać umowy za pomocą jakiejś formy kontaktu 1:1 albo sprzedawać przez stronę za pomocą procesora płatniczego. Tak czy inaczej – umiejętności sprzedażowe są konieczne.

W dzisiejszym nagraniu mówię trochę o przekonaniach na temat sprzedaży w ogóle. I pomagam Ci się ich pozbyć za pomocą prostych metod.

Masz problem ze sprzedażą? Twoje ciało kurczy się na to słowo? Masz ochotę uciec? Schować się? W takim razie to nagranie jest dla Ciebie!Czy coś powstrzymuje Cię jeszcze przed sprzedażą swoich produktów czy usług? A może niedawno pozbyłaś się jakiegoś przekonania, które Cię przed tym blokowało?

Podziel się swoimi doświadczeniami w komentarzach i przez to pozwól też innym uczyć się z Twoją pomocą.

Pozdrawiam,

Sylwia

DOŁĄCZ DO NASZEJ OTWARTEJ GRUPY NA FACEBOOKU
EMBRACE YOUR BUSINESS MAP
ABY OTRZYMYWAĆ JESZCZE WIĘCEJ
WARTOŚCIOWEJ WIEDZY

 

DOŁĄCZAM DO GRUPY