Jak wiele Twoich własnych historii na Twój temat (albo opinii innych osób, w które pozwoliłaś sobie uwierzyć, mimo tego, że były krzywdzące) powstrzymuje Cię przed DZIAŁANIEM w kierunku samorealizacji i spełniania marzeń?

To niesamowite, jak często ten właśnie powód powtarza się u tak wielu osób, które trafiają do nas i z którymi współpracujemy.

Czy to także Twój problem? Czy Twoje własne historie paraliżują Cię przed działaniem i czy często też to właśnie nimi usprawiedliwiasz się sama przed sobą?

Dziś mamy dla Ciebie do posłuchania .mp3 (obraz wciągnęła awaria karty SD, ale udało nam się uratować to, co najważniejsze, czyli treść), w którym Sylwia mówi o JEDNEJ istotnej zmianie w podejściu, która pozwoli Ci odblokować się w działaniu.

Posłuchaj i daj znać, czy zastosujesz tę metodę następnym razem, kiedy zaczniesz sobie samej mówić, że się do czegoś nie nadajesz, to nie jest dla Ciebie, albo musisz się jeszcze lepiej przygotować…Na jakich historiach w swojej głowie łapiesz się Ty sama? Czy są one spierające i motywujące do działania, czy wręcz przeciwnie? I czy ta jedna prosta zmiana pozwoliła Ci zmienić perspektywę?

Podziel się Twoim doświadczeniem w komentarzu lub na naszym Fanpage embraceyourlife.pl

Pozdrawiam,

Sylwia

DOŁĄCZ DO NASZEJ OTWARTEJ GRUPY NA FACEBOOKU
EMBRACE YOUR BUSINESS MAP
ABY OTRZYMYWAĆ JESZCZE WIĘCEJ
WARTOŚCIOWEJ WIEDZY

 

DOŁĄCZAM DO GRUPY