Wybierz usługę, którą jesteś zainteresowana:

DLA POCZĄTKUJĄCYCH

STRATEGIA MARKETINGOWA Z KONSULTACJAMI

Dopiero co założyłaś fanpage i chcesz budować markę osobistą? To idealne miejsce, aby rozbujać Twoją markę. Możemy wziąć pod lupę Twoje dotychczasowe działania promocyjne i sprzedażowe, aby dać Ci wskazówki co dopracować, czego kompletnie nie robić lub czego robić więcej. Stworzymy dla Twojej marki strategię marketingową, dzięki której zaczniesz regularnie zyskiwać nowych klientów i zbudujesz społeczność. Wszystko po to, abyś mogła Twój pomysł traktować jak regularny biznes, a nie tylko chwilowe hobby.

WIĘCEJ

DLA ZDETERMINOWANYCH

MENTORING BIZNESOWY DOPASOWANY DO UMIEJĘTNOŚCI

Masz już pierwszych, zadowolonych klientów w swoim portfolio? Brałaś udział w różnych kursach o tym, jak budować społeczność na FB, jak promować się na Instagraime a może nawet wiesz już jak ustawiać reklamę (przynajmniej w podstawowej wersji)? Jeśli czujesz, że masz większy potencjał i chcesz wdrożyć kursy online albo dopracować obecną formę ich sprzedaży – tworząc stabilny model biznesowy – dobrze trafiłaś. Popracujemy z Tobą od 3 do 6 miesięcy, ze skupieniem na efektach. Pomijając pierdoły.

WIĘCEJ

DLA ZAAWANSOWANYCH

DOPRACOWANIE MODELU BIZNESU I ZWIĘKSZENIE SPRZEDAŻY

Sprzedajesz kursy, szkolenia lub usługi przez Internet regularnie? Masz powyżej 50.000 zł przychodu brutto rocznie (lub więcej) i ZDECYDOWANIE potrzeba Ci skoku kwantowego (o przynajmniej jedno zero) bo… Jesteś zestresowana, masz na sobie za dużą odpowiedzialność i zdecydowanie za mało czasu? Podczas współpracy uporządkujemy Twój model biznesowy, usuniemy zbędne rzeczy z kalendarza i listy produktów/ usług, zoptymalizujemy procesy, dopracujemy sprzedaż i cash flow. W jak najszybszym czasie.

WIĘCEJ

DLA ZABLOKOWANYCH

DUCHOWOŚĆ W BIZNESIE I ROZWÓJ MENTALNY

Wierzymy w duchowe prawa sukcesu i od kilku lat kierujemy się nimi w życiu i biznesie. To ciągły rozwój duchowy i mentalny pomaga nam realizować coraz większe projekty i śmiałe marzenia. W takim rozwoju wspieramy także przedsiębiorców. Jeśli obecnie w swoim życiu – czy to sfera biznesowa czy prywatna – czujesz jakąś formę zablokowania energetycznego, napisz do nas. Możemy Cię wesprzeć przez wgląd wewnętrzny, zadanie kilku pytań w punkt i nakierowanie na odpowiednie metody pracy wewnętrznej. Czasem wystarczy jedna konsultacja, aby nastąpił przełom.

WIĘCEJ

Nie jesteśmy agencją – nie działamy na ilość. Podchodzimy do każdego klienta indywidualnie. Stawiamy na:

Jakość

Najważniejsze jest dla nas to, jak się czujesz przy współpracy z nami i jak my czujemy się współpracując z Tobą. Jakość komunikacji i relacji w biznesie to dla nas priorytet.

Terminowość

Gdy w umowie podamy Ci termin 30 dni realizacji, możesz spodziewać się przekazania Twojego projektu z wyprzedzeniem. Oczywiście pod warunkiem, że terminowo otrzymujemy od Ciebie materiały do realizacji.

Znajomość rynku

Czasem dobrze ustawiony system sprzedaży działa dla wyników lepiej, niż innowacyjne sposoby docierania do klienta. Zanim przekażemy Ci pomysł, dokładnie weryfikujemy Twoją branżę.