Dlaczego warto się skonsultować?

Jeśli stoisz obecnie przed ważną biznesową decyzją… Lub masz wrażenie, że od kilku dobrych miesięcy stoisz w miejscu albo co gorsza – cofasz się – to jest właśnie odpowiedni moment na skonsultowanie się ze specjalistami w dziedzinie marketingu i promocji marki.

Jako praktycy marketingu możemy wskazać Ci drogi, których do tej pory nie widziałaś. Możemy pomóc Ci zaoszczędzić czas i ustrzec przed poważnymi błędami. Dostarczymy Ci zrozumiałych wskazówek i przybliżymy narzędzia, które mogą pomóc Ci przejść do kolejnego etapu rozwoju.

Nie baw się myszką bez sensu. Twórz świadomie swoją markę.

Ile możesz zyskać?

Konsultacje 1:1 z nami to nie tylko rozmowa. To przede wszystkim szukanie rozwiązań, a czasem też wskazanie Ci ich na tacy. Możemy pomóc Ci w wielu zakresach Twojej działalności – nie tylko pod względem marketingowym. Naszym głównym zainteresowaniem jest marketing, ale ponad tym zajmujemy się także rozwojem osobistym i rozwojem duchowym. Ta wiedza i doświadczenie pozwalają nam w szybki sposób odkryć, czy źródło Twoich biznesowych problemów nie leży w zakorzenionych w Tobie, błędnych przekonaniach.

W czym możemy Ci pomóc?

audyt strony internetowej
działania na mediach społecznościowych
planowanie kampanii marketingowych
weryfikacja strategii marketingowej
analiza kaneldarza marketingoweo
rozwój biznesowy, osobisty i duchowy

Jak pracujemy?

Konsultacje mogą obywać się przez skype lub osobiście. Mogą trwać od 30 do 90 minut jednorazowo – w zależności od potrzeb omawianych tematów. Inwestycja w konsultacje zależna jest więc od miejsca oraz czasu naszego spotkania. Napisz do nas w celu umówienia terminu. Odpowiemy w przeciągu 24h.

UMÓW KONSULTACJE