Loading...
Fotograficzne sesje biznesowe2017-04-21T10:03:14+00:00

Potrzebujesz nowej sesji biznesowej? Zrób ją z nami.

Dobre zdjęcia biznesowe…

to takie, które oddają Twój charakter i styl. Dla nas najważniejsze jest, aby pokazać Twoją biznesową naturę, ale bez zbędnego przerysowania lub poprawek w photoshopie. Najważniejsze, to być sobą i mieć zdjęcia, po których ktoś pozna Cię na żywo, gdy mijacie się na ulicy.

Stawiamy na naturalność. Nie będziemy wciskały Cię w garsonki, jeśli tego nie czujesz. Poniżej dowiesz się, co dokładnie możemy zapewnić Ci przed i w trakcie sesji biznesowej.

Potrzebujesz nową sesję fotograficzną? Zapraszamy do współpracy.

Jak współpracujemy przy sesjach fotograficznych?

Termin

Najpierw ustalamy, kiedy Twoja sesja ma się odbyć. Potrzebujemy co najmniej 2 dni na przygotowanie się do Twojej sesji i dogranie innych szczegółów.

Miejsce

Chcesz sesję studyjną czy w plenerze? Jeśli w plenerze, to masz już wybrane miejsca? Możemy zrobić Twoje zdjęcia w każdym miejscu w Polsce.

Make Up

Chcesz, aby nasze specjalistki w temacie makeup pomalowały Cię do sesji zdjęciowej? Nie ma problemu. Tylko daj nam znać o tym wcześniej.

Fryzjer

Chcesz, aby nasz stylista fryzur przygotował Twoje włosy do sesji i zadbał o nie także w trakcie jej trwania? Możemy to dla Ciebie zrobić

Przy sesjach fotograficznych współpracujemy tylko ze specjalistami i praktykami w swojej dziedzinie.

UMÓW SIĘ NA FOTOGRAFICZNĄ SESJĘ BIZNESOWĄ

Oto kilka wybranych realizacji:

Loading...