Loading...
Nagrania i montaż video2017-05-26T11:52:49+00:00

Dlaczego video?

W celach reklamowych i promocyjnych

Do zbudowania zaufania i relacji z odbiorcami

Do pozyskania
nowych
klientów i odbiorców

Do budowania pozycji eksperta w swojej branży

Video to…

Obecnie jedna z najskuteczniejszych i najtańszych form reklamy. Dzięki video możesz dotrzeć w szybki sposób do nowych odbiorców oraz nawiązać z nimi więzi. Następnym razem, gdy pojawisz się na jakimś wydarzeniu, nowe osoby będą do Ciebie same podchodziły, mówiąc Ci, że znają Cię z Twoich nagrań. Video sprzedaje za Ciebie. Ty zajmujesz się tylko dostarczaniem pożądanych przez Twoich odbiorców treści.

My zajmiemy się resztą.

Rodzaje video, które realizujemy

Jest to rodzaj video idealnie nadający się na zaprezentowanie Twojego produktu lub usługi, którą chcesz sprzedawać masowo. Profesjonalne ekipy reklamowe, z którymi współpracujemy, są w stanie stworzyć dla Ciebie nieprzeciętne video, które poruszy emocje odbiorców i tym sposobem przyciągnie do Ciebie odpowiednich klientów.

Jak przygotować się do takiego video?

Przede wszystkim musisz posiadać produkt lub usługę, którą jesteś w stanie dostarczać w masowych ilościach. My, przy ścisłej współpracy z Tobą, odpracujemy scenariusz nagrania, zadbamy o aktorów lub statystów, jeśli będzie taka potrzeba.

W tym zakresie współpracujemy z kilkoma firmami, z którymi mamy wynegocjowane NAPRAWDĘ DOBRE stawki. Dzięki temu Twój spot reklamowy będzie Ci się opłacał, a jednocześnie nie będzie jakościowo odstawał od najlepszych reklam telewizyjnych.

Jak możemy zacząć?

Napisz do nas, czego dokładnie potrzebujesz. Podaj swój numer telefonu w formularzu kontaktowym. Odpowiemy w przeciągu 48h.

Jest to rodzaj video, w którym możesz przybliżyć odbiorcom Twoją markę, jej misję i wizję oraz korzyści ze współpracy z Tobą, jako ekspertem w swojej dziedzinie. Do tego rodzaju promocji zalicza się także video lifestylowe. Jest to spot, który powinien trwać maksymalnie 5 minut i w tym czasie prezentować wszelkie mocne strony Twojej działalności i zbudować w odbiorcy efekt WOW. Dzięki temu od razu będzie chciał się z Tobą skontaktować, aby skorzystać z pierwszych usług lub produktów.

Posiadamy półprofesjonalny sprzęt nagraniowy i nagłośnieniowy. Mamy także do dyspozycji drona. Montażyści, z którymi współpracujemy są praktykami w swoim fachu co najmniej 3 lata i pracują na profesjonalnych programach wykorzystywanych przy produkcjach filmowych.

Możemy także zapewnić Ci pełną obsługę przed nagraniami, tj. makeup, stylizację włosów, stylizację ubrań.

Jak przygotować się do takiego video?

Najważniejszy jest Twój wstępny pomysł (wizja) na taki rodzaj nagrania. Jeśli nie jesteś w stanie opracować sobie samodzielnie scenariusza – możemy Ci w tym pomóc w ramach realizacji. Jeśli chcesz, aby w Twoim video znalazły się różne sceny akcji z Twojej pracy, możliwe będzie przygotowanie kilku dni zdjęciowych rozłożonych w czasie. Ważne, abyś poinformowała nas o tym przed przystąpieniem do przygotowania umowy.

Jak możemy zacząć?

Napisz do nas, czego dokładnie potrzebujesz. Podaj swój numer telefonu w formularzu kontaktowym. Odpowiemy w przeciągu 48h.

Jesteś szkoleniowcem? Prowadzisz firmę consultingową? A może zamierzasz uruchomić swój ekspercki kanał na YouTubie lub Facebooku?

Video Contentowe to takie, w którym prezentujesz wiedzę z jakiegoś zagadnienia. Może ono trwać nawet 45 minut. Przy tego typu video ważne jest, aby używać kilku kamer i zadbać też o jakość dźwięku. Montaż musi być dynamiczny, aby przyciągał uwagę Twoich odbiorców.

Dzięki takim video możesz w szybki sposób zbudować sobie pozycję eksperta. To także świetny sposób na przyciąganie nowych klientów.

Jak przygotować się do takich video?

Tutaj ważne jest, abyś podzieliła sobie wiedzę, którą chcesz się dzielić na moduły. Następnie podziel moduły na tematy w taki sposób, aby jedno video zawierało odpowiedzi i dostarczało informacji o jednym zagadnieniu. Im krótsze i bardziej treściwe będą Twoje video contentowe, tym lepiej dla Ciebie (bo szybko nie skończą Ci się tematy) i dla Twoich widzów (istnieje większe prawdopodobieństwo, że utrzymasz ich uwagę od początku do końca video).

Jak możemy zacząć?

Napisz do nas, czego dokładnie potrzebujesz. Podaj swój numer telefonu w formularzu kontaktowym. Odpowiemy w przeciągu 48h. Przygotujemy Ci wycenę, a przed przystąpieniem do pracy zawrzemy umowę korzystną dla każdej ze stron.

Jest to rodzaj video, który idealnie nadaje się zarówno na spot reklamowy jak i video contentowe. Jednak w porównaniu do innych video, w tym nie biorą udziału ludzie, tylko postacie animowane. Jeśli więc siedzi w Tobie paniczny strach dotyczący występowania przed kamerą, video animowane może być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Dzięki temu nadal możesz budować swoją markę i nie pozostawać w tyle za konkurencją.

Jak przygotować się do takiego video?

Najważniejsze jest opracowanie scenariusza. Jeśli w video ma wziąć udział lektor i nie chcesz to być Ty (bo np. nie lubisz słuchać swojego głosu), daj nam o tym znać. Współpracujemy z trójką profesjonalnych lektorów. Przedstaw nam także wizję na to video, abyśmy w trakcie realizacji jak najlepiej mogli sprostać Twoim oczekiwaniom. Im więcej informacji, tym lepiej.

Jak pracujemy?

Wykonujemy video animowane w technologii 2D. Przykład znajdziesz na tej stronie poniżej. Posiadamy w swoich zbiorach dwa profesjonalne programy do realizacji tego typu animacji. Jeśli jednak będzie taka konieczność, wykonamy dla Ciebie spersonalizowane animacje (np. ruchome postacie animowane podobne do Ciebie).

Jak możemy zacząć?

Napisz do nas, czego dokładnie potrzebujesz. Podaj swój numer telefonu w formularzu kontaktowym. Odpowiemy w przeciągu 48h.

PROSZĘ O SZCZEGÓŁOWĄ WYCENĘ

Oto kilka naszych realizacji:

Loading...