Jakie cechy ma dobrze stworzona strona internetowa?

Dba o wizerunek

Zwiększa sprzedaż

Jest responsywna

Przyciąga odbiorców

Ponad to…

Ważne jest, abyś miała stronę, z którą sama możesz się utożsamiać i która w pełni oddaje Twoją osobowość i temperament. Stronę, która ma dopracowane w najmniejszych szczegółach oferty dla Twoich klientów i skraca drogę zakupu do minimum.

Dokładnie takich realizacji możesz się od nas spodziewać.

Wybierz rodzaj strony, którą potrzebujesz i zapytaj o wycenę:

Blog to idealne rozwiązanie, dla osób, które uwielbiają tworzyć i dzielić się we własnej przestrzeni postami w postaci treści lub video. Na swoim blogu możesz dzielić się wiedzą, doświadczeniem, przemyśleniami. Możesz zrobić z niego portal ekspercki. W miarę rozwoju i poczytności Twojego bloga, możesz zarabiać dzięki reklamom lub postom sponsorowanym.

Inaczej mówiąc – jeśli uwielbiasz tworzyć, a dopiero zaczynasz i nie masz jeszcze konkretnej oferty dla swoich przyszłych odbiorców – blog to dla Ciebie idealne rozwiązanie dla zbudowania społeczności wokół Twojej marki.

Wykonamy go dla Ciebie już od 750 zł netto. Napisz do nas w celu szczegółowej wyceny.

Strona firmowa to idealne rozwiązanie dla marki/ firmy, która chce odświeżyć swój wizerunek lub stworzyć go od podstaw – w internecie. Tutaj, poza modułem blogowym, w którym możesz dzielić się wiedzą, powstają także podstrony z Twoimi ofertami lub usługami.

Przy tworzeniu tego typu stron zwracamy szczególną uwagę na projekt, który nie tylko będzie tworzył efekt “WOW”, ale też będzie marketingowo efektywny. Warto więc od razu przed realizacją zastanowić się, czy chcesz budować listę mailingową za pomocą Twojej strony firmowej lub czy chcesz mieć odnośnik z przyciskiem zakupu, np. dla rezerwacji terminu konsultacji lub warsztatów z Tobą.

Napisz do nas w celu przedstawienia projektu i szczegółowej wyceny. Strony firmowe realizujemy już od 1200 zł netto.

Sklep internetowy jest niezbędny dla firm, które sprzedają produkty fizyczne. Ale czy tylko? Nie! Sklep internetowy jest także idealnym rozwiązaniem dla firm, które sprzedają produkty wirtualne, typu kursy online lub bilety na warsztaty.

Jeśli jesteś autorką i właśnie napisałaś książkę, to także warto, abyś miała już moduł sklepu internetowego na swojej stronie. Ponad to, jeśli Twoja oferta jest obszerna i masz świadomość, że możesz szybciej zamykać sprzedaż – odnośniki do ofert z możliwością zakupu przez sklep internetowy, pozwoli Ci uzyskać ten efekt.

Potrzebujesz strony internetowej z modułem sklepu internetowego? A może masz już stronę i potrzeba Ci tylko uzupełnienia o sklep internetowy? Napisz do nas w celu szczegółowej wyceny. Moduł sklepu to inwestycja już od 1300 zł netto.

Stworzyłaś lub masz w planach realizację kursu online dla Twoich klientów? To idealny moment na to, aby stworzyć na Twojej stronie panel kursanta.

Panel kursanta to rozwiązanie, które pozwoli Ci oszczędzić mnóstwo czasu! Przede wszystkim w tym miejscu możesz umieścić wszystkie materiały dla uczestników kursu. Ale też możesz stworzyć specjalną stronę zakupu – dzięki czemu uczestnik kursu od razu po zakupie będzie miał do niego dostęp. Chyba, że sama ustalisz w panelu, że dostęp ma być kursantowi przyznany z opóźnieniem.

Co więcej – cała treść (w postaci video, .pdf, mp3 lub tekstu) umieszczana do użytku kursantów jest chroniona przed niechcianymi gośćmi.

Potrzebujesz panelu kursanta na swojej stronie? Napisz do nas. Realizujemy takie projekty już od 1500 zł netto.

PROSZĘ O SZCZEGÓŁOWĄ WYCENĘ

Zobacz nasze najnowsze realizacje:

WIĘCEJ