Ok, zatem – sprzedajesz swoje usługi regularnie, dzięki promocji online? Lub – tworzysz kursy online i na nich zarabiasz? A może masz dużą społeczność i nie do końca regularną sprzedaż? W każdym z tych przypadków – świetnie że tutaj jesteś. Bo…

W związku z tym, co udało Ci się osiągnąć online, na pewno też zdążyłaś już doświadczyć ciemnych stron Twojego modelu biznesowego dla Twojej wyjątkowej ekspertyzy?

A te ciemne strony to między innymi:

Brzmi znajomo?

Jeśli tak, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Kolejny etap, na który możesz wnieść siebie i swoją markę ekspercką.

W taki sposób, aby:

odzyskać swój czas, o który przecież chodzi Ci najbardziej – bo w końcu po to jesteś na swoim

odzyskać wolność wyboru, z kim i w jakiej formie współpracujesz

uczyć innym z przyjemności i z poczucia misji, widząc, że te osoby faktycznie ROBIĄ to, po co do Ciebie przyszli

decydować, kiedy nie chcesz pracować i zabezpieczyć przepływ pieniędzy w firmie
(i budżet domowy) na takie sytuacje

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. OPISZ NAM TWOJE CELE. ODDZWONIMY!

Priorytet to dla nas Twoje efekty

Dla nas kluczem jest, że coś czego uczymy DZIAŁA i to działa non stop, 365 dni w roku – DLA NASZYCH KLIENTEK. Zazwyczaj osoby, które się do nas zgłaszają, nie mają ogromnych społeczności, za to chcą skupić się na jakościowych relacjach. Lub mają społeczność, ale nie wiedzą, jak sprawić, aby sprzedaż była większa – MNIEJSZYM KOSZTEM energetycznym i tym zainwestowanym w reklamę.

Chętnie przedstawimy Ci klientki, które z nami współpracowały lub nadal współpracują, jeśli sama zdecydujesz się z nami skontaktować. Dzięki temu będziesz mogła zweryfikować opinie, które zamieszczamy na naszych stronach i upewnić się, że Twoja inwestycja będzie trafiona.

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Parę słów o nas

Nazywamy się Sylwia Sikorska i Honorata Lubiszewska, od 5 lat uczymy świadome marki osobiste strategicznej sprzedaży online i zwiększania skali biznesu. Ponad to inwestujemy w nieruchomości (w drugiej firmie) stosujemy rozwój duchowy w życiu i biznesie (to naprawdę ważna dla nas działka, więc jeśli nie chcesz o tym słuchać, to chyba dobry moment, abyś przestała czytać).

Ponad tymi osiągnięciami, skupiamy się na tym, aby korzystać z życia. Dużo podróżujemy. Głównie po Stanach, trochę po Europie. W planach mamy też dalsze podróże, typu Filipiny, Bali, Canada, Azja, Afryka. Podczas podróży odwiedzamy też naszych klientów z różnych zakątków świata. Dzięki pracy mentalnej i duchowej – dokładnie wiemy, czego chcemy i stworzyłyśmy sobie taki styl pracy, który pozwala nam na osiąganie celów i realizowanie marzeń.

Nasze liczby? Tak, ale szybko.

W 2017 roku uruchomiłyśmy program Mentoringowy o nazwie Embrace Your Business MAP, w którym uczymy klientów, jak sprzedawać swoją ekspertyzę przez kursy online, szkolenia czy pracę 1:1

Z grona ponad 100 osób przyjętych na podstawową wersję (próg wejścia 3.500 zł), aż 30 weszło na średni poziom współpracy z nami (dodatkowe konsultacje przez 3 miesiące), dopłacając od 8.000 do 10.000 tys, a 12 na pełen, 10-cio miesięczny Mentoring zawierający konsultacje i obsługę techniczną – decydując się na inwestycję 30.000 tys zł

Matematyka jest prosta. Ponad 800.000 tys. zl przychodu w 2 lata z jednego programu w formule online, który był początkiem dającym nam wolność czasu i możliwość wyboru osób, z którymi pracujemy. Inwestycja w reklamę łącznie nie wyniosła nas więcej niż 2% tej sumy.

Dzięki temu efektowi mamy przestrzeń na prowadzenie dwóch firm równolegle i na podróże – małe i duże.

Teraz, gdy już to wszystko wiesz, powstaje pytanie:

Co ja z tego mogę mieć?

Możesz mieć tę wolność wyboru, której my doświadczamy. I prawdopodobnie właśnie w tym celu nadal tutaj jesteś.

OPISZ NAM SWOJE CELE. ODDZWONIMY.

Wyobraź sobie, jak czujesz się, gdy za rok od dziś – robiąc podsumowanie finansowe w firmie, okazuje się, że dokonałaś naprawdę dużego przełomu?

A wszystko za sprawą uproszczenia Twojego modelu biznesowego i wdrożeniu unikalnej strategii – dopasowanej jeszcze lepiej do Twojej osobowości, zakresu ekspertyzy i grupy docelowej.

W modelu tym to Ty wybierasz sobie klienta do współpracy 1:1 – bez tworzenia pod to skomplikowanych technicznie tuneli (lejków) sprzedażowych. I ten klient świadomy jest, że praca z Tobą będzie skupiona na jego celach, do których będziecie razem dążyć.

Wynagrodzenie, które ustalasz oparte więc jest o efekt i z założenia, przewyższa zysk, jaki robisz na jednej kampanii sprzedając kurs lub pojedyncze współprace w formie sesji czy innego rodzaju usług.

Czasu i energii takiemu klientowi poświęcisz mniej niż na całe przygotowania w dotychczasowej formie, w jakiej działasz. Odzyskując tym samym radość działania, czas i… Zyskując szansę na świetne case study, które przysparza Ci kolejnych takich klientów za wysokie stawki.

Jak się czujesz w takim scenariuszu – gdy inni w końcu patrzą na Ciebie, jak na prawdziwego eksperta, a Ty rzeczywiście emanujesz takim sposobem działania i bycia?

Niektórzy powiedzą, że to brzmi jak z bajki…

Ta bajka ziściła się dla nas i kilkunastu naszych klientów.
Jednak – to też nie jest dla wszystkich.

I może nie być dla Ciebie, jeśli:

  • Nie możesz pochwalić się przynajmniej dwoma (najlepiej trzema) klientami, którzy dzięki współpracy z Tobą osiągnęli swoje cele i są bardzo zadowoleni ze współpracy
  • Boisz się wyjść ze strefy komfortu, a w tym nie wyobrażasz sobie sprzedawać
  • Chcesz, aby wszystko zrobiło się samo, za Ciebie i najlepiej poza Twoją świadomością
  • Nie chcesz psuć tego, co już dobrze działa, nieważne że wysokim kosztem
  • Nie lubisz, jak Ci się mówi co masz robić i nie urodziłaś się z podwiniętymi do pracy rękawami
  • Brakuje Ci pasji do działania i jesteś przewrażliwiona na swoim punkcie, tzn masz niskie poczucie własnej wartości

Piszemy o tym, bo same wiemy, że genialnie pracuje się z ludźmi otwartymi na nowe wyzwania, którzy mają ugruntowane swoje wewnętrzne poczucie misji i potrafią sami od siebie wymagać. Takie osoby mają niezwykłe efekty już w pierwszych tygodniach naszej współpracy.

Jeśli ten opis pasuje do Ciebie, wygląda na to, że możesz doświadczyć ważnego przełomu w swoim życiu. Czekałaś na niego? Chciałaś, aby coś się zmieniło, ale nie wiedziałaś w jakim kierunku pójść?

W takim razie do rzeczy!

Zapraszamy Cię do pracy 1:1 z nami.

Mamy przestrzeń na współpracę tylko z 5 osobami, w cyklach co 3 miesiące.

W tym czasie pracujemy intensywnie nad:

Przeramowaniem Twojego modelu biznesowego i usług w taki sposób, abyś lepiej mogła dzięki niemu służyć naprawdę świadomym klientom. Oznacza to, że wyciągniemy z wszystkiego co robisz esencję Twojej ekspertyzy i ułożymy to w proces skupiony na efektach dla Twoich klientów.

Popracujemy z Twoją głową, przekonaniami, podejściem do pieniędzy, do działania, z poczuciem Twojej własnej wartości i wartości tego co oferujesz.

Nauczymy Cię słuchać (a to najważniejszy element SPRZEDAŻY), tak aby Twoja konwersja sięgała od 30 do nawet 80%. Czyli z 10 spotkań, rozmów czy konwersacji zamkniesz przynajmniej 3, najlepiej 8 – idealnie 9 sprzedaży.

Jak silną gotowość czujesz, aby sobie samej postawić takie wyzwanie i tym samym sięgnąć po wolność finansową będąc na swoim? Jak bradzo czujesz, że potrzeba Ci obecnie skoku kwantowego (o co najmniej jedno zero) w skali roku?

Jeśli jest to w Tobie teraz na 110% i zarezonowało:
WYPEŁNIJ ZGŁOSZENIE.

WYPEŁNIAM FORMULARZ I CZEKAM NA TELEFON!

Jak to się technicznie odbywa?

Opinie i efekty klientów

Magdalena Hajkiewicz, Wiem co jem

Kasia Wawrzycka, Trening dla mam

Sylwia Kocon, Duch i Materia

Beata Nowicka - Misiewicz

Dorota Kamińska, Sałatka po Grecku

Ja zwierze nietechniczne, zatrzymane w rozwoju na robótkach ręcznych zaczęłam się interesować, marketingiem i marketingiem internetowym. Podałyście informacje bardzo przystępie i okazało się, że nie jest to trudne, fajnie, ze poznałam m.in zasady,  jak podbijać posty itp.

Zawsze uważałam, że nie jestem marketingowa, twórcza, nie mam wyobraźni, ale Wy się tym tak fajnie bawicie, że zainspirowałyście mnie do takiej samej zabawy.

Ewa Marchlak, Dobrze Mi

Bardzo dobrze współpracowało mi się z dziewczynami, zarówno przy tworzeniu strony dla milabo.pl jak i w trakcie warsztatów. Dodatkowo – miałam przyjemność uczestniczyć w 2h konsultacjach z Honoratą i Sylwią.

Dla mnie było to doświadczenie przełożenia trudnego technicznego języka marketingowego na coś zupełnie prostego i przystępnego.

Z pełną odpowiedzialnością polecam współpracę z dziewczynami.

Magda Darmas, Milabo
OPISZ NAM SWOJE CELE. ODDZWONIMY.