JAKIE ZAGADNIENIA PORUSZYMY PODCZAS WEBINARU?

  • Jak brak zadbania o różne Twoje energetyczne przestrzenie odbiera Ci poczucie mocy i sprawczości, stale obniżając wibracje?

  • Jak działa i co faktycznie daje robienie przestrzeni energetycznej na nowe?

  • Gdzie zajrzeć i jakie konkretnie działania podjąć, aby oczyścić różne przestrzenie energetyczne i w końcu otworzyć się na przyjmowanie nowej jakości – w sferze relacji ze sobą, z innymi, w finansach i relacji z ciałem/ zdrowiem?

PONAD TO:

Na końcu webinaru zaprosimy Cię do ŹRÓDŁA – PRZESTRZENI WIELOWYMIAROWEGO ROZWOJU. Jest to miejsce w sieci, stworzone dla osób gotowych PRAKTYKOWAĆ z naszym prowadzeniem rozwój emocjonalny, mentalny i duchowy. Dołączenie do ŹRÓDŁA jest dobrowolne i rekomendujemy je osobom, które chcą lepiej zadbać o sferę relacji ze sobą, z innymi, z finansami czy ze swoim zdrowiem i ciałem.

ŹRÓDŁO, to nie tylko ogrom praktycznej wiedzy, ale też piękna społeczność, która się wspiera. Na ten moment w tej przestrzeni jest ponad 400 osób i ta liczba rośnie z dnia na dzień.

Sylwia Sikorska i Honorata Lubiszewska

Twórczynie marki embraceyourlife.pl i autorki oraz prowadzące podcast WYSOKIE WIBRACJE. Możesz nas znać z uczenia ludzkim językiem o rozwoju duchowym, na różnych naszych kanałach w mediach społecznościowych.

To, czego możesz o nas nie wiedzieć, to fakt, że każda z nas jest praktykiem w różnych dziedzinach biznesu, od marketingu i sprzedaży online, po inwestycje w nieruchomości, spółki zagraniczne czy waluty.

Do tego wszystkiego, co dziś czujemy i przepełnia nasze życia w temacie rozwoju duchowego – doszłyśmy W PRAKTYCE, przez rozwój osobisty, biznesowy i w końcu duchowy. Po drodze doświadczyłyśmy wielu upadków, ale ostatecznie ich suma daje nam dziś dużo dobrego. Każde doświadczenie dało nam szansę jeszcze lepiej poznać siebie.

Dziś prowadzimy dobrze prosperujące firmy,  pomagamy innym polepszać jakość ich życia i biznesów, inwestujemy w ciekawe pomysły dobrych ludzi, a każda z nas wiedzie spokojne życie, przepełnione obfitością, spełnieniem i zdrowiem.