Pora na drugi z trzech zrealizowanych przez nas w 2014 roku wywiadów ze znanymi Marketerami Internetowymi z USA. Cóż, właściwie – nie będziemy ukrywały. Nazwisko, które dzisiaj poznasz, jest ikoną Marketingu Internetowego.

To on, w wieku 21 lat zapoczątkował ten ruch w Stanach i pokazał, swoją pracą, jak można stworzyć sobie swoją własną rzeczywistość, gromadząc społeczność wokół danej branży i tematu.

Myślimy, że teraz rozumiesz, dlaczego to było jedno z naszych największych marzeń, aby się z nim spotkać osobiście?

Poznaj Jonathana Budda – inwestora i właściciela kilku biznesów, w tym jednego, który obecnie globalnie zmienia rzeczywistość wykorzystywania energii słonecznej, czyli Powur.

Jak udało nam się dotrzeć do JB i zrobić z nim wywiad?

Dwa dni przed wyjazdem do San Diego (a to była wskazówka, jaką miałyśmy na temat miejsca zamieszkania Jonathana) zaczęłyśmy przeglądać jego archiwalne wideo na YouTube i na jego blogu. Od jakiegoś czasu nagrywał on wideo ze spacerów ze swoją kilkumiesięczną wtedy córeczką. Wiedziałyśmy, że potrzebujemy jednego znaku z tablicą i nazwą ulicy. I w końcu – udało się!

JB stanął pod pięknym, dużym i… zamazanym znakiem.

Ale nie zniechęciło nas to. Szukałyśmy dalej, aż w końcu się doszukałyśmy odpowiedniego znaku. Co prawda, kilka minut od jego właściwego adresu. Nie poprzestając więc na tym, użyłyśmy Google Maps do tego, aby prześledzić dokładnie, do jakiej bramy wchodzi.

Mając już dokładny adres, zainwestowałyśmy 5$ w zasłonkę prysznicową, aby stworzyć znak, który JB miał zauważyć z daleka. Na zdjęciu Honia tworząca znak w 37 stopniach Celsjusza.

 

IMG_1724

Znakiem przywitałyśmy go przy jego podjeździe do domu. Reszta jest w tym wywiadzie.

Od marzenia po rzeczywistość.

Co jest prawdziwym narzędziem sukcesu?

Jonathan Budd odpowiada.

Co najbardziej spodobało Ci się w wywiadzie? Daj znać w komentarzu <3