Czy chciałabyś w końcu móc stwierdzić, że Twoja działalność oparta na promocji i sprzedaży rozwiązań lub usług przez internet jest stabilna i zyskowna?

Skoro to czytasz, zakładamy, że tak właśnie jest.

Widzisz, wszyscy tego chcemy: Chcemy więcej wolności, spokoju ducha i świadomości, że pracujemy z radością, w czasie i miejscu najdogodniejszym z możliwych…

Znamy kilka prawdziwych historii, w których – gdy sukces przyszedł szybko i łatwo – tak samo szybko został zmarnotrawiony. Dlaczego?

Ponieważ te osoby nie miały odpowiednich fundamentów, które opanowane – sprawiają, że sukces biznesowy jest długotrwały i służy innym na lata.

Oto one poniżej:

Im większy element, tym bardziej istotny w hierarchii.

Więc… Co tutaj zauważasz?

Nie da się ukryć, że największym i najbardziej istotnym fundamentem jest PODEJŚCIE.

Zaraz za nim jest STRATEGIA. Później – mniej istotne są UMIEJĘTNOŚCI. A na końcu znajdują się NARZĘDZIA.

Oto KLUCZ TEGO PRZEKAZU:

Każdy przedsiębiorca sprzedający swoją wiedzę, rozwiązania, czy usługi online, który NIE ZASTOSOWAŁ DO TEJ PORY odpowiedniej kolejności, albo ZABRAKŁO mu któregoś z tych 4 fundamentów – nie odnotowuje zysków.

Mało tego… Jeśli ktoś sprzedaje swoje programy, nie projektując ich na bazie tych 4 fundamentów – JEGO KLIENCI NAJPRAWDOPODOBNIEJ NIE ODNIOSĄ SPEKTAKULARNYCH EFEKTÓW.

Poznaj dokładniej każdy z tych 4 fundamentów. Zaczniemy od tego najbardziej istotnego.

#1 – PODEJŚCIE

Jest to numer jeden, ponieważ bez odpowiedniego podejścia prędzej czy później będziesz sparaliżowana. Możesz mieć najlepszą strategię na świecie, ale jeśli nie podejdziesz do niej dobrze mentalnie, nigdy jej nie wdrożysz i nie zrealizujesz. Możesz mieć dostęp do najlepszych narzędzi na rynku, ale jeśli nie masz wystarczająco dużo cierpliwości, aby je zastosować i przetestować – będą one dla Ciebie bezwartościowe. W końcu – możesz mieć umiejętności np. delegowania, ale jeśli będziesz mieć złe podejście do współpracowników – zostaniesz sama.

Podejście jest też szczególnie istotne w momentach kryzysu. I wtedy, gdy przed Tobą decyzja poproszenia o pomoc. Jeśli nie przerobisz tych lekcji – wciąż będziesz stała w miejscu.

Uczestnicy naszego programu Embrace Your Business MAP cenią sobie to, jak dbamy o ich podejście do rozwoju biznesu przy okazji pracy nad wdrożeniem strategii i sprzedaży. W kilku przypadkach to właśnie nasze wsparcie mentalne i podejście, którego uczymy, pomogło np. przetrwać pracę nad projektem po nocach albo wczesnym rankiem- ze względu na etat i małe dzieci.

#2 – STRATEGIA

Twoja strategia na rozwój firmy powinna mieć jasny początek i koniec. Musi to być też prosty proces krok-po-kroku, gotowy do wdrożenia dla modelu biznesowego Twojej marki. To jest kolejny fundament, przez który upada wiele biznesów opartych na sprzedaży wiedzy, ekspertyzy, doświadczenia, szkoleń czy usług.

Dlaczego? Bo właściciele dają 2 albo 3 taktyki… Ale nie kompletną strategię. To tak, jakbyś poszła do Biedronki po 10 jajek w opakowaniu, zapłaciła za 10 jajek w opakowaniu, a wyszła tylko z opakowaniem!

Czy chciałabyś takie wrażenie pozostawiać po swoich kursantach? Jeśli nie, musisz dostarczać im kompletne rozwiązania KONKRETNEGO PROBLEMU. Nie zalewać ich nadmiarem żółtek, ale też nie dawać samego opakowania.

Do tego właśnie sama potrzebujesz zaplanowanej strategii promocji i sprzedaży w biznesie online. Z odpowiednim podejściem na początek.

Pamiętaj, że narzędzia bez strategii ich wykorzystania, to tylko piękna lista niepotrzebnych kosztów. A umiejętności sprzedażowe bez strategii, albo umiejętności montażu video bez celu dla jakiego to robisz, to tylko kolejna umiejętność nieprzynosząca zysków.

#3 – UMIEJĘTNOŚCI

Aby wdrażać strategię, potrzebujesz umiejętności. Może się wydawać, że pojawia się tu jakiś problem. Bo skoro jesteś dobra w tym, co sprzedajesz, to pewnie nie masz np. umiejętności technicznych, programistycznych, czy chociażby montażowych.

Właśnie dlatego w Embrace Your Business MAP uczymy Cię minimum potrzebnych Ci do promocji i sprzedaży umiejętności technicznych. A jeśli to i tak będzie dla Ciebie za dużo – nasz zespół jest gotowy zrobić większość za Ciebie. Ustawić Ci stronę zapisu i podziękowania. Ustawić webinar i maile. A nawet przygotować całą stronę sprzedażową i zautomatyzowany panel kursanta.

Wszystko po to, abyś mogła skupić się na dostarczeniu swojego produktu i na rozwoju Twoich klientów. Czyli robieniu tego, co lubisz i chcesz robić w swoim biznesie online.
A jeśli mimo wszystko dopadnie Cię zwątpienie – przybywamy z motywacją i naprawiamy Twoje podejście.

Jeśli sama posiadasz umiejętności komunikacyjne – do swoich odbiorców. Albo jeśli umiesz dobrze delegować zadania – nie będzie Ci potrzebna umiejętność tworzenia stron albo video. Możesz to zlecić komuś, kto z radością wykona to szybciutko i bez frustracji dla Ciebie.

Korzystaj z umiejętności, które masz do tej pory i ucz się tylko takich, które sprawiają Ci frajdę oraz są uzupełnieniem obecnie posiadanych. W połączeniu z odpowiednim podejściem i strategią, jesteś o krok od biznesowego sukcesu.

#4 – NARZĘDZIA

Narzędzia, to ostatni fundament. Nie bez powodu wymieniamy go na końcu i uważamy, że jest najmniej istotny.

Narzędzia, to jest ta część techniczna, której nikt nie znosi. Właśnie dlatego, jeśli sama jesteś w gronie tych osób – nie będziemy namawiały Cię do używania narzędzi, które nie są Ci potrzebne.

My i nasi klienci, używamy tylko tych narzędzi, które spełniają najważniejsze funkcje marketingowe. Dzięki temu – unikamy zbędnych wydatków i nie komplikujemy sobie oraz innym, procesu sprzedażowo – zakupowego.

Jeśli jesteś właśnie w miejscu, w którym masz dostępne wszystkie pięknie działające narzędzia, ale mimo to Twoja firma nie zarabia – odpowiedz sobie, którego z tych 3 pozostałych filarów u Ciebie zabrakło.

P.S. JEŚLI CHCESZ ZACZĄĆ OD NAJWAŻNIEJSZEGO ELEMENTU, KONIECZNIE ZAPISZ SIĘ I OTRZYMAJ DOSTĘP DO GŁEBOKIEGO PROCESU ONLINE, W CZASIE KTÓREGO BĘDZIESZ PRACOWAĆ NAD:

?Uwolnieniem emocjonalnych blokad i toksycznych myśli, które stopują Cię przed wejściem na poziom wyższych wibracji, prowadzących między innymi do zbudowania wolności finansowej i ciągłego dostatku

?Połączeniem się ze swoją prawdziwą, niczym nieograniczoną naturą, która zawsze wie, w którym kierunku podążać – nawet jeśli ego nie zna odpowiedzi lub boi się oddać kontrolę

?Nauczeniem się, jak przyciągać bogactwo, nowe możliwości i wspierających ludzi do swojego życia (uwierz, to piękna droga, pełna spokoju i naturalnego flow)

?Dowiesz się też, jak połączyć karierę i biznes z Twoim bogatym emocjonalnie i duchowo życiem wewnętrznym.

ZAPISZ SIĘ I OTRZYMAJ DOSTĘP DO GŁĘBOKIEGO PROCESU ONLINE:
 Przestań być więźniem swojego biznesu. Uwolnij potencjał i zsynchronizuj Twój świat wewnętrzny ze światem materialnym! 

LINK:
https://bit.ly/UwolnijPotecjalBiznesowy

Pozdrawiamy ciepło,

Honorata Lubiszewska
Sylwia Sikorska
Mentorki Marketingu i Zwiększania Sprzedaży Online