Realizujemy różne projekty.

Te marketingowe w świecie online – trwające od kilku tygodni do kilku miesięcy a nawet lat. Te nieruchomościowe – inwestycyjne, offline, trwające od kilku tygodni do kilku miesięcy. Te dla naszych klientów – trwające nawet do pół roku. I te nasze, wewnętrzne – w embraceyourlife.pl – większe lub mniejsze, trwające od kilku dni do kilku lat.

Każdy projekt jakiego się podejmujemy ma 5 kluczowych faz, a każda z tych faz ma kilka kroków. Są to fazy takie jak:

– stworzenie wizji
– rozpisanie/ rozrysowanie
– zaplanowanie w czasie
– podzielenie zadań
– wdrażanie

Poniżej wypisałyśmy najważniejsze zasady (w przypadkowej kolejności), które mają wpływ na sukces różnych projektów i na satysfakcję z realizacji ich. Sprawdź, czy stosujesz je u siebie, realizując różne pomysły wspierające promocje Twojej marki online.

1. Nie bój się zaczynać od środka.
2. Skup się na kroku, który jest pewny i konieczny, aby do niego dodawać kolejne elementy.
3. Twój pierwotny plan nie musi być idealny – działanie zawsze weryfikuje i zmienia plan.
4. Wiedz, dlaczego to robisz. Dotrzyj do głównego powodu. Może się okazać, że w ogóle nie chcesz realizować danego projektu.
5. Gdy pojawiają się wyzwania – przypomnij sobie, dlaczego to robisz.
6. Każdego dnia wykonaj mniejszy lub większy krok w kierunku realizacji celu. Nie chodzi o natychmiastowy efekt, tylko o konsekwencję w działaniu.
7. Pozwalaj sobie na popełnianie błędów i uczenie się w miarę rozwoju projektu.
8. Zrób kalkulację kosztów, a potem pomnóż ją x2. To da Ci realny obraz sytuacji.
9. Zyski zawsze licz netto minus koszty.
10. Rozważ i zaplanuj warianty „wyjścia” z projektu, zanim go w ogóle zaczniesz.
11. Jeśli realizujesz projekty z partnerami i inwestorami – zadbaj o stosowne umowy przed rozpoczęciem jakichkolwiek działań.
12. Spisz umowę o zachowaniu poufności i zakazie konkurencji z każdym, kto bierze udział w projekcie.
13. Buduj samolot w locie – nie musisz wiedzieć wszystkiego przed skokiem w przestrzeń możliwości.
14. Ustal kluczowe fazy projektu
15. Dokumentuj wszystko, co dotyczy kluczowych faz projektu.
16. Działaj wytrwale, ale bez walenia głową w mur.

Co jeszcze dodałabyś do tej listy od siebie? O czym nie miałaś pojęcia? Co od razu zastosujesz?

Sukcesów w realizacji projektów,
Sylwia, Honorata
Współpraca: [email protected]

DLA POCZĄTKUJĄCYCH

STRATEGIA MARKETINGOWA Z KONSULTACJAMI

Dopiero co założyłaś fanpage i chcesz budować markę osobistą? To idealne miejsce, aby rozbujać Twoją markę. Możemy wziąć pod lupę Twoje dotychczasowe działania promocyjne i sprzedażowe, aby dać Ci wskazówki co dopracować, czego kompletnie nie robić lub czego robić więcej. Stworzymy dla Twojej marki strategię marketingową, dzięki której zaczniesz regularnie zyskiwać nowych klientów i zbudujesz społeczność. Wszystko po to, abyś mogła Twój pomysł traktować jak regularny biznes, a nie tylko chwilowe hobby.

WIĘCEJ

DLA ZDETERMINOWANYCH

MENTORING BIZNESOWY DOPASOWANY DO UMIEJĘTNOŚCI

Masz już pierwszych, zadowolonych klientów w swoim portfolio? Brałaś udział w różnych kursach o tym, jak budować społeczność na FB, jak promować się na Instagraime a może nawet wiesz już jak ustawiać reklamę (przynajmniej w podstawowej wersji)? Jeśli czujesz, że masz większy potencjał i chcesz wdrożyć kursy online albo dopracować obecną formę ich sprzedaży – tworząc stabilny model biznesowy – dobrze trafiłaś. Popracujemy z Tobą od 3 do 6 miesięcy, ze skupieniem na efektach. Pomijając pierdoły.

WIĘCEJ

DLA ZAAWANSOWANYCH

DOPRACOWANIE MODELU BIZNESU I ZWIĘKSZENIE SPRZEDAŻY

Sprzedajesz kursy, szkolenia lub usługi przez Internet regularnie? Masz powyżej 50.000 zł przychodu brutto rocznie (lub więcej) i ZDECYDOWANIE potrzeba Ci skoku kwantowego (o przynajmniej jedno zero) bo… Jesteś zestresowana, masz na sobie za dużą odpowiedzialność i zdecydowanie za mało czasu? Podczas współpracy uporządkujemy Twój model biznesowy, usuniemy zbędne rzeczy z kalendarza i listy produktów/ usług, zoptymalizujemy procesy, dopracujemy sprzedaż i cash flow. W jak najszybszym czasie.

WIĘCEJ