W ciągu całego swojego życia spotykasz tysiące nowych osób. Niektóre z nich uwielbiają Cię za to, kim jesteś – niektóre niekoniecznie. Zdarza się tak, że od tych drugich możesz otrzymywać tak zwane energetyczne strzały. To nic innego, jak negatywna energia skumulowana w Twoją stronę ze złą intencją.

Są osoby, które wysyłają w Twoim kierunku takie strzały nieświadomie.

Co możesz z tym zrobić? Przede wszystkim oczyścić się. Nie jeden raz. Wprowadź praktykę oczyszczania do swojej codzienności. Z czasem zrozumiesz, dlaczego to tak istotne.

W dzisiejszym video podaję 4 sposoby na oczyszczanie swojej energii i jeszcze dokładniej tłumaczę cały ten proces:Bez względu na to, kto to jest i z jakich powodów kieruje w Twoją stronę negatywną energię – pamiętaj o tym, aby nie odwdzięczać się tym samym. Taki sposób reakcji powoduje jeszcze więcej negatywnych skutków w Twoim życiu.

Zamiast tego podziękuj za otrzymane lekcje.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, bo temat jest dla Ciebie interesujący – lub jeśli masz historię w tym temacie, którą chcesz się podzielić… Zapraszam Cię do komentowania poniżej. Na wszystkie wiadomości odpowiem osobiście.

Ściskam,

Honorata