Czy od jakiegoś czasu myślisz o zmianie czegoś w swoim życiu? A może na siłę unikasz zmian? Lub chciałabyś, ale wciąż wahasz się z decyzją, w którym kierunku pójść? Jeśli któreś z powyższych się zgadza, to prawdopodobnie od jakiegoś czasu na Twojej drodze życiowej pojawiają Ci się różnego rodzaju znaki. I to właśnie te znaki mają nakierować Cię na najlepsze i wspierające Ciebie oraz Twój rozwój odpowiedzi.

Twoim zadaniem więc nie jest poznać odpowiedź na to, JAK masz coś zrobić lub KTÓRĘDY pójść. Twoim zdaniem jest odczytać poprawnie wszelkie znaki, które przesyła Ci życie.

Odczytywanie znaków nie jest łatwe. Czasem możemy racjonalizować jakieś wskazówki. Czasem nadmiernie je analizujemy. Wiem coś o tym, byłam w tym miejscu. Dopiero gdy zaczęłam zestrajać się ze swoim wnętrzem – ze swoim wewnętrznym dzieckiem – zauważyłam, że już lepiej czytam znaki. I właśnie o tym, jak to robię, opowiadam w dzisiejszym video.

Zapraszam Cię do zatrzymania się na chwilę i odebrania kolejnego znaku, który właśnie otrzymałaś w formie mojego video:


 

Daj znać, jak Tobie do tej pory udaje się odczytywanie życiowych znaków i drogowskazów? Czy podążasz za nimi? Czy rozumiesz je coraz lepiej?

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania lub spostrzeżenia, podziel się nimi w komentarzu lub na naszym Fanpage. Jeśli natomiast nie chcesz pisać na forum, pamiętaj, że zawsze odpisujemy osobiście na wszystkie wiadomości mailowe.

Ściskam,

Sylwia